אם תקראו לשי מיקה "זוכת 'האח הגדול'", זה כנראה יהיה התיאור הכי מיושן שאפשר לתת לכוכבת בת ה-27, שמאז הספיקה לסמן וי על לא מעט פרויקטים בתחומים שונים, כשהאחרון מביניהם הוא מותג בגדי הים החדש שהשיקה, העונה לשם Buenisima (נפלאה, בספרדית), אותו היא מוכרת ברשת.

 

עם זאת, בשלב זה של ההיכרות שלנו איתה, אנחנו לא מופתעים לשמוע שהיא לא עוצרת בזה. שי, כך מספרים בסביבתה, הבינה וראתה את ההיענות הגבוהה שיש לבגדי הים והחליטה למנף את זה לשלב מתקדם יותר.

View this post on Instagram

Coming soon...

A post shared by שי מיקה - Shay Mika (@shaymika) on

אז אם אתן מאלו שחוששות להזמין ברשת ולא מסוגלות לוותר על חווית הקנייה הפיזית, ודאי תשמחו לשמוע כי גם בקרוב תיפתח גם חנות, אליה תוכלו להגיע כדי לקנות את בגדי הים. אמנם כרגע מדובר בחנות זמנית, פופ-אפ שיעבוד במשך שבועיים, אך אם הכל יילך כמתוכנן - זה עשוי להוביל לפתיחת חנות קבועה.

מיותר לציין כי שי מיקה עצמה תהיה גם היא בחנות, שתיפתח באמצע החודש הקרוב בקניון גינדי תל אביב, ותעזור לבנות לבחור את בגד הים המושלם. בניגוד לאתר, בחנות אפשר יהיה למצוא קולקציה למידות גדולות ופלאס סייז, וקולקציית קפסולה של פריטי אופנה שהיא אוהבת ובנו הראו בהם עניין בעמוד האינסטגרם שלה. בהצלחה!

View this post on Instagram

Tomorrow!! ................. #buenisima

A post shared by שי מיקה - Shay Mika (@shaymika) on

_OBJ