רגע לפני שאנחנו משאירים את 2019 מאחורינו ומתחילים עשור גדוש בדברים מרגשים וטובים, שמחה גואטה החליטה לסכם את התקופה שחלפה לה בפוסט מרגש ואותנטי, בו היא מספרת על כל השינויים שעברה (והיו לא מעט כאלה).

לצד תמונה נוסטלגית שצולמה בדיוק לפני עשר שנים, שיתפה יוצאת "הישרדות VIP" בתחושות שהיא חווה בהשוואה למקום שבו הייתה אז, ומודה על כל מה שהשיגה בכוחות עצמה - מקריירה מצליחה דרך קבלה עצמית ועד זוגיות יציבה עם החבר, יהודה אבולעפיה.

View this post on Instagram

A post shared by SIMCHA GUETA שמחה גואטה (@simcha_gueta) on

"מי שמכיר אותי יודע היטב שעולם הדימויים שלי תמיד קשור באוכל - כשאני מסתכלת על העשור שחלף אני מדמיינת עוגה ענקית של עשר קומות, כל קומה בעוגה מסמלת שנה מהעשור, כל קומה בנתה אותי משנה לשנה", כתבה הכוכבת. "הייתי נערה והפכתי לאישה, הייתי נשואה וכיום אני גרושה, הייתי רזה וכיום אני שמנה, הייתי ברונטית וכיום בלונדינית, הייתי דתיה וכיום אני בעיקר מאמינה.

שמחה גואטה לפני עשור, דצמבר 2019 (צילום: אלון חן)
תמיד יפה. גואטה בימים עברו | צילום: אלון חן

"העשור הזה גרם לי להיות השמחה שאני כיום. העשור המשמעותי ביותר בחיי בו עיצבתי את האישיות שלי, פתחתי קריירה בעבודה קשה. נפלתי וקמתי, נלחמתי, שרדתי, למדתי ויישמתי. תודה על עשור מדהים, השנה שסוגרת לי את העשור היא הקסומה מכולן - שנה של הגשמה עצמית, זוגיות בריאה וקריירה מצליחה. השנה שרדתי כשורדת אמיתית, זכיתי בבן זוג אוהב. ובעיקר זכיתי בעצמי. אנחנו כאן לסיבוב אחד והוא חייב להיות וואו...". אם היא שואלת אותנו? היא גם לגמרי הצליחה.

שמחה גואטה לפני עשור, דצמבר 2019 (צילום: אלון חן)
נהנית מהחיים | צילום: אלון חן
שמחה גואטה לפני עשור, דצמבר 2019 (צילום: אלון חן)
שרופים עליה | צילום: אלון חן