רכבת ההרים הרגשית שעובר אייל גולן כנראה לא תעצור בקרוב. כידוע, אייל הסיר עוקב מכל האנשים שעקב אחריהם באינסטגרם והשאיר רק את הקרובים אליו וברשימת האנשים שהפסיק לעקוב אחריהם הייתה גם אופירה אסייג, חברתו הטובה ביותר.

בהמשך לכך, בשבוע האחרון עלה אצלנו ב-mako סלבס אייטם בלעדי ובו דיברו חבריו הקרובים ביותר של אייל גולן על כך שהוא השתנה מאז הזוגיות עם דניאל גרינברג וניתק קשר עם כל האנשים שסבבו אותו. "זה לא האייל שאנחנו מכירים. לא מעניין אותו כלום והוא לא מקשיב לאף אחד מאז שהוא איתה", אמר מקורב לגולן.

אופירה אסייג, אייל גולן, בני פרץ (צילום: מתוך האינסטגרם של אופירה אסייג, instagram)
הפעם לא הגנה עליו. אסייג וגולן | צילום: מתוך האינסטגרם של אופירה אסייג, instagram

אסייג, שנשאלה על הדברים שעלו בכתבה בתור מי שתמיד הגנה על גולן, עמדה לצידו ושמרה על שמו הטוב, סיפקה הפעם בתגובה רק את התשובה הבאה: "אני ממש לא מעוניינת להגיב בכל מה שקשור לאייל גולן".

לתכנית "אופירה וברקוביץ'" שתשודר מחר (ו') בשעה 18:00 בקשת 12, הגיע גולן לסגירת חשבון וסולחה לעיני המצלמות עם אופירה. "אתה החלטת ביום בהיר אחד להודיע שהשארת בקבוצה קטנה רק את האנשים שקרובים אליך", אמרה אסייג לגולן באולפן.

"אם אני, אופירה, לא אופירה אסייג, בשבילך אני אופירה - ככה אתה קורא לי תמיד, לא בקבוצה של האנשים שקרובים אליך... לקחתי את זה קשה. זזתי הצידה, מה אני אעשה?", הוסיפה המגישה. הראיון המלא ישודר מחר - ואנחנו לא יכולים לחכות.

אופירה אסייג ואייל גולן (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אופירה אסייג)
"זזתי הצידה, מה אני אעשה?" | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אופירה אסייג