מעטים הדברים בחיים שמצליחים להפתיע ולרגש יותר מהרגע בו את מגלה שאת בהריון - על אחת כמה וכמה כשמדובר בהריון ראשון. אך מה עם הרגע שבו את חושפת את החדשות עם בן זוגך?

לירן כוהנר חוגגת בימים אלה שבעה חודשים להריונה הראשון, ובראיון לאפרת וכטל ב"אנשים" (הערב, 17:15, קשת 12), חושפת את השיחה במהלכה שיתפה את גיא גיאור בבשורה המשמחת.

"גיא מאוד התרגש. בהתחלה הוא לא הבין מה אני רוצה, אמרתי לו 'סורי, אבל נראה לי שהשנה לא ניסע לפסטיבל הברנינג מן כמו שרצינו, כי זה יוצא בדיוק על אותם התאריכים. הוא לא הבין מה אני רוצה. 'למה?', הוא שאל, וכשאמרתי את זה שוב עם דמעות בעיניים - אז נפל לו האסימון. זה הרגעים הכי מרגשים בעולם, רק לראות את העיניים שלו".

LOVE IS LOVE @guygeyor ❤️ #FamiLikys Friday morning at our second home @likys_port

A post shared by Liran Kohener Geyor (@liranko) on

והוא שמח שיש לכם בת?

"הוא ישר שאל - מה עושים עם בת? הוא רצה בן. מה, אני אשחק איתה כדורגל? אמרתי לו - בטח, למה לא?".

אך לא הכל הלך לפי התכנית עבר כוהנר, שרצתה לשתף את הקרובים לה בחדשות המשמחות - אך גילתה שהקדימו אותה. "גופי התקשורת גילו לפני שהמעגל הראשון של החברים שלי ידעו, וזה קצת הלחיץ אותי".

LOVE IS EVERYWHERE  #coralandsergi

A post shared by Liran Kohener Geyor (@liranko) on

כוהנר היא גם אחת מחברותיו הקרובות של יובל המבולבל, כשלוהקה ללא מעט מופעים שלו ואף שיחקה לצידו. כמו חבריו האחרים, גם היא יוצאת להגנתו.

"יובל הוא חבר טוב טוב שלי. ההיכרות שלי איתו היא שונה לגמרי מאנשים שמכירים אותו ככוכב ילדים מאוד מצליח, וקוראים את כל הכותרות בעיתון וזה מה שהם מקבלים. אני חוויתי אותו יותר עמוק מזה, הוא אחד האנשים הכי מדהימים שיצא לי להכיר ועבורי הוא מהווה השראה. אני שופטת אותו לפי מה שאני מכירה ומה שאני מכירה זה באמת בן אדם שהוא מיוחד במינו".

דיברתם?

"בטח. זה אדם שאני מאוד אוהבת ונתן לי הזדמנות של פעם בחיים, ואני עושה כמה שאפשר כדי לחבק ולחזק כחברה. אני לא תומכת בדבר הזה שקרה, אני תומכת בו בתור בן אדם כי אני יודעת מי הוא".

כוכבים מהדגים

A post shared by יובל שם טוב (@yuval_shemtov1_) on