View this post on Instagram

מי שמכיר אותי יודע כמה אני שונאת אנשים שמוכרים את עצמם וכמה אני שונאת פוליטיקה. הרי פוליטיקה נסובה, בדרך כלל, סביב כוח, אגו ואינטרסים אישיים, ומה לי ולזה? יחד עם זאת, מי שמכיר אותי יודע כמה אני אוהבת לעזור לסביבה שלי, להזיז הרים וגבעות כשצריך ולקחת רעיון שנראה בלתי אפשרי ולהפוך אותו למציאות. אז למי שלא מכיר אותי ... אני אלכס אילן קליינשטיין. מספר 5 ברשימת "בית" למועצת העיר, בראשות אבי גרובר. בת 30, נשואה, אמא לשלושה ילדים (5, 3, 1.5), בוגרת תואר במשפטים וממשל, עו"ד בהכשרתי, ויזמית בעיסוקי וברוחי. כשפגשתי את גרובר נחשפתי לאדם ישר, ישיר, שמכיר את עירנו עד לרמת מעבר החציה ברחוב צדדי ומדבר עליה עם ברק בעיניים. בחרתי להצטרף לגרובר, משום שראיתי את אופן עבודתו, תבונתו ואת החתירה הבלתי מתפשרת והרצון הכן לעשות טוב למען תושבי העיר שלנו. התחברתי במיוחד ליכולתו להאציל סמכויות ולהקנות לאנשים שלצדו מרחב חופשי לעשות את עבודתם (יכולת נדירה בקרב פוליטיקאים). התפעלתי מהידע שהוא מפגין ומיכולתו לשנות כל כך הרבה דברים בכהונה בת שנתיים וחצי. הלכה למעשה, קיים אבי את כל הבטחותיו לתושבי רמת השרון - דבר נדיר במחוזותינו בהחלט. עם ראש עיר כזה, כל מגרעות הפוליטיקה המצויה מתאיינות ואני מרגישה בנח להפוך אותה לדרכי לדאוג לסביבתי ולכל תושבי רמת השרון. אז מה אני מתכוונת לעשות? דווקא מפאת היותי אם ל-3 קטנטנים ומודעותי למורכבות שבהורות, יש לי רעיונות רבים שישדרגו את העיר המיוחדת הזו, למשפחות בכלל ולמשפחות צעירות בפרט: לטפח את תחושת הקהילה, להקים גינות שיתאימו לילדים ולהורים כאחד (אפשר!), לפתח את מערכת החינוך, את תנועות הנוער, ולהרים פרויקטים פרקטיים ולאו בומבסטיים למשפחות הצעירות ולצעירים שביננו. כך, אפעל להפוך את רמת השרון מהעיר הטובה שהיא היום, לעיר הטובה ביותר בארץ. אז קפצתי למים עם נבחרת מצוינת בראשות מועמד מצוין. אני מבקשת שתתנו בי ובנו את אמונכם וקולכם, כדי שיחד נוכל לעשות דברים נהדרים עבור המשפחות והחברים שלנו – אתם.

A post shared by Alex Kleinstein (@alexkleinstein) on

הבחירות המקומיות שיתקיימו בסוף החודש (30 באוקטובר) הצליחו לעורר לא מעט רעש ואף התרגשות בקרב הסלבס, שהביעו את רצונם להשתלב במועצות של הערים בהן הם מתגוררים - מאסף הראל, דרך משה דץ ואפילו טום קשתי, נראה שלכולם יש לפתע שאיפות פוליטיות.

כעת הגיע תורם גם של בני המשפחה של הסלבס. לא, אנחנו לא מדברים על אסף זמיר (מיינד יו, הוא היה בפוליטיקה הרבה לפני שנחשב לבן זוג-של מאיה ורטהיימר), אלא דווקא על אלכס קליינשטיין - בת זוגו של רמי קליינשטיין ואם שלושת ילדיו - תיאו (5), אומה (3) ומילוא מילן (1.5).

אחרי שמספר שלטים עם תמונתה החלו להתנוסס ברחבי העיר, קליינשטיין חשפה בעמוד האינסטגרם שלה כי בכוונתה להיכנס לפוליטיקה - על אף הסלידה האישית שלה מהתחום, כך היא טענה בפוסט חדש ומפתיע שהעלתה לעמוד האינסטגרם שלה אמש (א').

View this post on Instagram

לאהבה אין גיל @rami_kleinstein צילום @adigital

A post shared by Alex Kleinstein (@alexkleinstein) on

אלכס בת ה-30, עורכת דין בהכשרתה ויזמית, החליטה לתרום מהידע והיכולות שלה למען הקהילה בעיר מגוריהם, רמת השרון, כמספר 5 ברשימת "בית" למועצת העיר בראשות ראש העירייה המכהן, אבי גרובר.

 "מי שמכיר אותי יודע כמה אני שונאת אנשים שמוכרים את עצמם וכמה אני שונאת פוליטיקה. הרי פוליטיקה נסובה, בדרך כלל, סביב כוח, אגו ואינטרסים אישיים, ומה לי ולזה?.. יחד עם זאת, מי שמכיר אותי יודע כמה אני אוהבת לעזור לסביבה שלי, להזיז הרים וגבעות כשצריך ולקחת רעיון שנראה בלתי אפשרי ולהפוך אותו למציאות", כותבת קליינשטיין.

View this post on Instagram

רואים את כל הילדים בתמונה? אוהב אותם.  אבל טוב שחזרנו לשגרה, חזרה לשגרה שמחה לכולםםם

A post shared by Rami Kleinstein (@rami_kleinstein) on

אז מה בעצם בכוונתה לעשות כחלק מהיותה מספר 5 ברשימה? "דווקא מפאת היותי אם לשלושה קטנטנים ומודעותי למורכבות שבהורות, יש לי רעיונות רבים שישדרגו את העיר המיוחדת הזו, למשפחות בכלל ולמשפחות צעירות בפרט: לטפח את תחושת הקהילה, להקים גינות שיתאימו לילדים ולהורים כאחד (אפשר!), לפתח את מערכת החינוך, את תנועות הנוער, ולהרים פרויקטים פרקטיים ולאו בומבסטיים למשפחות הצעירות ולצעירים שבינינו. כך אפעל להפוך את רמת השרון מהעיר הטובה שהיא היום, לעיר הטובה ביותר בארץ". בהצלחה!