בסוף השבוע האחרון התפרסם במוסף "שבעה לילות" (מבית "ידיעות אחרונות") ראיון שעורר לא מעט סערה עם ג'וזי זירה, שמככב בימים אלה בעונת ה-VIP של "הישרדות".

בין הדברים אליהם דיבר עם גבי בר חיים, בחר זירה להתייחס למערכת היחסים שהייתה לו בעבר עם השחקנית הצרפתייה ג'וליה לוי בוקן ("האלופה", "אלנבי", "היחידה"): "ברחתי גם ממנה. היא משוגעת. התחילה איתי. והיא יפה, כן? זה לא שלא רציתי. הייתי בעניין. אבל יש בה המון אהבה עצמית שזה כבר היה דוחה. כל מיני יציאות מוזרות ומלחיצות".

כשנשאל במה מדובר, תיאר את אחד ממפגשיהם המיניים: "למשל, 'אתה קולט שאתה שוכב עם ג'וליה לוי בוקן?' זה היה באמצע, אז זה היה קצת קשה. הייתי בשוק. אז ברחתי".

כעת, הגיע תורה של לוי בוקן להגיב לדברים הבוטים שאמר - ויש לה לא מעט. בשיחה עם mako סלבס, היא מתארת את הרגע המתסכל בו גילתה על הראיון: "הייתי בפריז, קידמתי סרט בהפקה ישראלית-צרפתית בפסטיבל הסרטים הישראלי, כשלפתע קיבלתי הודעה מחבר קרוב, על משהו שנכתב עליי ב'ידיעות'. בהתחלה, כמובן, חשבתי שזה לגבי הסרט שאני משיקה בקרוב, אבל אז הוא שלח לי צילומי מסך וראיתי מילים כמו 'משוגעת'.

View this post on Instagram

#shabbatshalom @benny.d1 @giorabejach

A post shared by ג'וליה לוי בוקן (@julialevyboeken_) on

"מאחר שאבא שלי בישראל בימים אלה, קיבלתי צילום של הראיון עם ג'וזי - איתו לדעתי אפילו לא דיברתי בשנתיים האחרונות - בו הוא מעליב אותי, מנסה להשפיל אותי וחודר לפרטיות שלי ללא שום זכות. זה כמובן לא חוקי לדבר על זה, ומעולם לא קרה לי דבר דומה. ייעצו לי לשכור עורך דין ולתבוע אותו על הוצאת דיבה וחדירה לפרטיות.

"אני מניחה שהוא השתמש בשמי כדי לקדם את עצמו, כשהוא סיפר את השקרים הסקסיסטיים הדוחים האלה. אני לא צריכה לקדם את עצמי ולו הייתי מישהי אחרת אני מניחה שהייתי מפחדת לדבר, שכן זה עשוי להרוס את התדמית שלי בזמן שאני מקדמת את סרטי החדש, אבל אני לא יכולה לשתוק", סיפרה. "

מילים שפוגעות ומעליבות נשים הן דבר שלא מתקבל על הדעת היום, והודות למהפכת ה-METOO - הן יכולות לדבר ולצאת נגד התופעה. אף אישה בתעשיית הבידור או בכל מקום עבודה לא צריכה לשתוק כשגבר או ילד עושים נגדן שימוש בלשון הרע, ומנסים להשפיל באמצעות מילים סקסיסטיות. היום החוק מעניש אותם.

View this post on Instagram

A post shared by Joezi Zirah (@joezi_z) on

"עוד לא החלטתי באילו צעדים משפטיים אנקוט ואינני מעוניינת בהתנצלות וכדומה... אני מגיעה בקרוב לישראל לקדם את הסרט שלי ולדבר עליו בחדשות ולא אעניק חשיבות לאיזה בחור פתטי שמשתמש בשמי, מעליב ומשפיל נשים...דבר כזה מעולם לא קרה לי או לחברותיי בתעשייה, שגבר יכול פשוט לטנף עליי ולשקר לגבי דברים אינטימיים. אני לא אצור קשר עם האדם הזה שלא דרך צעדים משפטיים. אני רק אומר שלטנף על אישה, כל אישה, זה דבר אסור, בלתי נסבל ולא חוקי. חשוב לי לחדד - אני לא יוצאת נגד אף כתב או עיתון, אני יוצאת נגד האדם הפתטי הזה, ורוצה שיהיה ברור: לא אגיב בקלות דעת אם זה יקרה שוב".

מג'וזי זירה נמסר: "אין פה שום עניין של כבוד, אני מכבד נשים ותמיד אכבד. הכתבת שאלה אותי מה החוויה  הכי מאכזבת שהייתה לי עם בחורה במיטה - ועניתי".