חודש וחצי אחרי שריצה עונש מאסר של כמעט שנה בגין עבירות מס, קובי פרץ כבר חוזר לשגרת חיים מלאה ובשגרת חיים מלאה אנחנו מתכוונים לתקופה בה אין לו רגע אחד פנוי.

בזמן ששלושת בניו חזרו השבוע לבית הספר, הזמר לא רק חזר להופיע עם המוזיקה שלו, אלא גם השיק פרסומת חדשה בה הוא משתתף וכעת עובר לפרויקט הבא - מופע חדש.

בשידור חי אצל דידי בביקיני 103 FM ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

A post shared by Kobiperetz (@kobi_peretz) on

כן, תקופת החגים בפתח וזה הזמן להתחיל בהכנות למופעי חנוכה, ביניהם "עולם האגדות", מבית היוצר של "רמי לוי - שיווק השקמה" בשיתוף משגב עורי. כידוע, במופע מככבים מלכת הילדים מיקי, לינור אברג'יל, יפית אטיאס-לוי, קופיקו, רוי בוי ועוד, וכעת נחשף כי לקבוצה יצטרף גם לא אחר מקובי פרץ.

הזמר אולי רגיל להופיע על במות עם מיטב להיטיו, אך זאת הפעם הראשונה שהוא לוקח חלק בהפקת חנוכה רשמית, כך שתקופה עמוסה במיוחד עומדת לפניו.

בוקר טוב ושבוע מבורך התחלה חדשה לילדיי היקרים והאהובים שיהיה לכם המון ברכה והצלחה ביום המיוחד והמרגש לתחילת שנת הלימודים ״יברככם ה׳ וישמרכם״ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

A post shared by Kobiperetz (@kobi_peretz) on

כזכור, לפני כתשעה חודשים נכנס הזמר קובי פרץ לכלא לאחר שנידון לשנה וחצי מאסר על שורת עבירות מס. הנשיא ראובן ריבלין חתם על בקשת החנינה שלו ואיפשר לו לעמוד בפני ועדת השחרורים, שהחליטה לקצר את עונשו ובזכות כך שוחרר.