כמו מפורסמים רבים בארץ ובעולם, גם עדי שילון סופגת אש מטוקבקיסטים ונתקלת בשיימינג שנכתב עליה מצד גולשים אנונימיים. הפעם החליטה שילון שלא לעבור על הנושא בשתיקה ולשתף את מה שהיא חווה ועוברת בימים אלה.


שילון, כידוע, שיתפה לא פעם במהפך שעברה במראה החיצוני. היא סיפרה שהיא ירדה ממידה 46 למידה 42 בראיונות שונים, שינתה את צבע השיער שלה, התסרוקת וסיפרה על כך לא פעם. לאחרונה מצאה שילון פוסט ובו נכתב כי היא נראית כמו "טנק על המסך".

"לפני חמש שנים דבר כזה היה סוגר אותי בבית לשבוע לפחות מתוך אמונה אמיתית, שהאישה הזאת, בסך הכל אומרת את מה שכולם חושבים ושאכן, עלי לגאול את האנושות מלצפות במחזה הזה, שהוא אני", פתחה שילון את הפוסט. "היום אני עדיין דרמטית ממש ועם זאת, מגיבה קצת אחרת. הפעם, קראתי, נצבטתי והמשכתי בחיי. לפחות עד הפוסט הזה".

"עליתי במשקל. אולי זה ישמע מוזר אבל אני עדיין קמה בבוקר עם חיוך על הפנים", המשיכה שילון, "יותר מזה, כיף לי. כיף לי שהגעתי לשלב בחיים, שבו אני שואפת לדברים מרגשים יותר מאשר רזון. הגעתי לשלב, שבו אני מבינה, שלהיות אישה זה דבר מדהים ושזה לא באמת מגיע עם תנאים מקדימים של מידות והיקפים. אני מסתכלת על עצמי במראה או בעיניו של הגבר השווה בעולם, שבחר להתבונן בי יום יום, ומרגישה שאני יפה".

View this post on Instagram

#TooDamnHot

A post shared by Adi Shilon (@adishi) on

"ובכל זאת, אחת לכמה זמן, מתגנבים לראש שלי כל מיני קולות כאלה, של האישה ההיא מהפוסט, של הרכלנית ששוב שאלה אם אני בהריון, של המעצבת ההיא שאמרה לי בכניסה לחנות שאין לה את המידה שלי... התגובה המתבקשת היא - 'זה לא משנה מה הם חושבים' וזה נשמע מעולה. באמת. אבל בואו נודה בזה, עוד לא המציאו את החיסון לכאבים מהסוג הזה. בזבזתי כל כך הרבה אנרגיה ומאמץ בלנסות להתעלם ממה שאנשים אומרים", הוסיפה.

"בני אדם קמים בבוקר, נכנסים לרשת החברתית האהובה עליהם ומשקיעים חצי שעה לפחות בכתיבת פוסט שפוגע באדם אחר. למה? לא חבל על הזמן? על המשאבים? על הלכלוך שנשאר להם מתחת לציפורניים? אין לי תשובות", מסכמת שילון, "כרגע יש לי רק שאלות. יש לי תקווה קטנה שאנשים שהגיעו עד לכאן יוכלו להזדהות, תקווה קטנה אפילו יותר, שמשהו באמת יכול להשתנות ותמונה אחת של 'טנק', שעושה כאילו הוא יוליה שמחכה לרומיאו, סתם להעלאת המורל".

View this post on Instagram

S U N D A Y .

A post shared by Adi Shilon (@adishi) on