בתקופה האחרונה אמנם נראה כי כל מה שאנחנו מתעסקים בו זה הריונות ולידות של הסלבס, אך במקביל - אנחנו מקבלים תזכורת לכך שכמה מאותם ילדי כוכבים כבר הספיקו להפוך לבוגרים בעצמם, וכעת עושים צעדים ראשונים בעולם הבידור.

כזכור, רק לפני מספר ימים גילינו כי אלין גולן, בתם של אייל גולן ואילנית לוי, מככבת במחזמר חדש לחנוכה - "משחקי הקסם" - אך כעת מתברר כי היא ממש לא בת הדור הבא שמשתתפת בו.

בין חברי קאסט המחזמר, בו משחקים חניכי בימת הנוער של החברה העירונית ברחובות, ישנה צעירה נוספת שנולדה לאב מפורסם לא פחות. השם שלה אולי כבר יסגיר הכל: אלה אטדגי.

View this post on Instagram

הרכב מלא❤️❤️❤️ #דם_זה_לא_מים

A post shared by Assaf Atedgiו (@assaf_atedgi) on

כן, אסף אטדגי, האמרגן של עומר אדם ומנטור בתכניות ריאליטי ("הכוכב הבא לאירוויזיון", "קיסריה אקספרס")  מעביר את השרביט הלאה לאלה, בתו בת ה-15 ש"נדבקה בחיידק הבמה", לדבריו, ותגלם במחזמר את מלכת הלבבות מ"אליסה בארץ הפלאות".

כידוע, אטדגי האב עובד כארמגן מצליח מזה שנים ארוכות בתעשיית הבידור, כשאינספור אמנים מצליחים עברו דרכו. במהלך השנים הוא דאג לצרף גם את ילדיו למסעותיו בהופעות החיות על מנת שירגישו את הבמה מקרוב - ונראה שזה הצליח. הוא אף הגדיל לעשות, וצירף קולאז' של אלה הקטנה מילדותה מול זו הבוגרת של היום.