בעוד שאנחנו מתעסקים 24/7 בצמדים כמו עדן פינס ועמרי בן נתן או בשלשות כמו מגי טביבי, ישראל אוגלבו וקארין סנדל, בעולם הנוער יש פאוור קאפל אחד: טיילוב מלכוב ובן זיני.

אך נראה שבשנה האחרונה כוכבי הפופ הצליחו לחצות את הגבול לעולם המבוגרים, בעיקר בזכות היציאה שלהם מארון הזוגיות ביוני האחרון, שעוררה לא מעט רעש עקב העובדה שמלכוב בת 16 בלבד, בעוד זיני בן 21. 

אירוע פתיחת השנה של טאלנטין
מתגעגעים לגיל 16 | צילום: studio twenty twenty, יחסי ציבור

מאז נראה שהם לא נחים לרגע, עם לו"ז עמוס בהופעות בכל רחבי הארץ, צילומי קליפים ו-ולוגים וחופשות רומנטיות ברחבי העולם. אז אם כבר מתפנקים - למה לא עד הסוף? אין באמת תירוצים, וזאת גם הסיבה למתנה המוגזמת שקנה זיני לבת זוגו. 

אירוע פתיחת השנה של טאלנטין
מתנה צנועה בסך 30 אלף שקל | צילום: studio twenty twenty, יחסי ציבור

אמש (ד') חגג הזוג המאוהב את פתיחת השנה באירוע של סוכנות Talenteen, שהתקיים באחד מחדרי הקריוקי של מיאון דה מייק עם לאון שניידרובסקי ומיוצגים כמו זיני, רז ספני, בן קיסר ועוד. אך האטרקציה האמיתית התרחשה בסוף הערב, כשבסיום המסיבה קיבלה טיי מבן תכשיט בשווי עשרות אלפי שקלים. 

אירוע פתיחת השנה של טאלנטין
גם אנחנו היינו מפרגנים בחיבוק כזה | צילום: studio twenty twenty, יחסי ציבור

זיני הגיע לחנות התכשיטים Luxury Jewelry ושם בחר את הטבעת הכי נוצצת בחנות (כמו טיי) - כסופה, בצורת פרח די ענק, המשובץ ביהלומים בשווי 30 (!) אלף שקלים. כמה מתוך זה הוא באמת שילם? שאלה מסקרנת, אבל היי - כנראה שמשתלם ואפילו מאוד להיות כוכבי רשת. אצל מי נרשמים?

אירוע פתיחת השנה של טאלנטין
תרימי! לאון שניידרובסקי מוציא את הדיווה הפנימית | צילום: studio twenty twenty, יחסי ציבור

אירוע פתיחת השנה של טאלנטין
פעם הבאה, טבעת אירוסים? | צילום: studio twenty twenty, יחסי ציבור

_OBJ