טוב, זה היה רק עניין של זמן, לא? תומר קאפון, אחד השחקנים הכי לוהטים של התקופה - מ"בני ערובה", דרך "פאודה" ו"תאג"ד" ועד "פול מון" - זוכה להישג שישדרג משמעותית קורות חיים של כל שחקן באשר הוא.

קאפון, מי שתפקידיו ריסקו לבבות של לא מעט נשים ובייחוד זה האחרון, כשגילם ב"בשבילה גיבורים עפים" גבר פוסט-טראומתי שנוסע לקולומביה למצוא את האקסית הנעדרת, נינט טייב, עובר לבת זוג אחרת של יהודה לוי - שלומית מלכה.

החיפושים נמשכים @when.heroes.fly @keshet12

A post shared by tomer kapon תומר קאפון (@tomerkappon) on

לא, היא לא מצטרפת לקאסט התכנית בעונה הבאה (למרות שאולי זרקנו כאן רעיון?...), אלא זה קאפון שמצטרף אליה - כפרזנטור של רשת האופנה FOX. קאפון יעשה את התפקיד לצד הפרזנטורים הנוספים - מלכה הוותיקה, והמצטרפת הטרייה, כוכבת "יש לה את זה", ניב סולטן. יחד עתידים השלושה להוביל את הקמפיינים החדשים של הרשת.

A post shared by Shlomit Malka Levi (@shlomitmalka) on

עבור קאפון בן ה-33, כאמור, מדובר בקמפיין אופנה ראשון, ולא סתם - הוא הלך על אחת הרשתות המובילות בישראל. אלה לא הבשורות המרגשות היחידות שהגיעו לאחרונה מכיוונו של השחקן: כפי שפורסם לאחרונה, קאפון לוהק לתפקיד ראשי חדש בסדרה של אמזון, "The Boys", שתבויים על ידי סת' רוגן ושותפו הוותיק, אוון גולדברג.

קאפון?

"אני שמח ונרגש על הצטרפותי למותג FOX ועל ההזדמנות שניתנה לי לעבוד עם מותג שאני אוהב ומזדהה עמו. אני מאמין בערכי המותג ובטוח שביחד נצליח בגדול".

_OBJ