לא פעם בעבר חשפנו שאחד מתחביבינו הגדולים הוא לקרוא באדיקות כל סשן שאלות שעינב בובליל מעלה לסטוריז בעמוד האינסטגרם שלה, כשבכל פעם אנחנו מחכימים עם טיפים לתזונה נכונה, בישול, זוגיות, גידול ילדים ושילוב קריירה עם אימהות.

כשהיא עונה על השאלות הכי אישיות שיש ומשתפת בתמונות מהיומיום שלה, בובליל מוכיחה שאין דבר שהיא מסתירה מעוקביה - דבר שלא אחת גורר ביקורות על המראה שלה. מאז שהשילה ממשקלה עשרות קילוגרמים, היא החלה לקבל ביקורות וטענות על כך שהרזון שלה חולני, האשמות באנורקסיה ודירדור נערות כמי שמהווה מודל לחיקוי עבור רבות. 

עינב בובליל, אוגוסט 2019 (צילום: צילום פרטי)
לפני שהתחטבה. בובליל | צילום: צילום פרטי

האם הטענות הללו הן שגרמו לבובליל לחשוף בצורה רשמית את המשקל הנוכחי שלה? או שסתם תפס אותה במוד אקסטרה שיתופי? אנחנו לא יודעים, איך בסשן השאלות האחרון שהעלתה, החליטה לשתף את 150 אלף עוקביה בכך שכיום היא שוקלת 57 ק"ג. 

עינב בובליל, אוגוסט 2019 (צילום: צילום פרטי)
אנחנו בכלל לא מקנאים. אחרי החיטוב | צילום: צילום פרטי

שיתוף העובדה הזו מבהיר לכל המבקרים למיניהם, בין השורות, כי בובליל במשקל תקין, שומרת על עצמה, עושה כושר ומקפידה על תזונה נכונה כדי להראות כך. יותר מכך, היא סיפרה כי בשיא משקלה הגיעה ל-100 ק"ג, וכי היא מעוניינת להוריד עוד שניים נוספים על מנת להגיע למשקל היעד שהציבה לעצמה.

_OBJ