אביבית בר זוהר (צילום: צ'ינו פפראצי)
אביבית בר זוהר ואמה, זמן קצר אחרי שיצאה מבית "האח הגדול" | צילום: צ'ינו פפראצי

חודשיים אחרי שעברה לדירה המפנקת, המפוארת והמוגזמת שלה בתל אביב, אביבית בר זוהר איבדה את אביה משה זריבי ז"ל, עקב התמודדות עם מחלה קשה. בעקבות מותו המצער והקשה - בר זוהר קיבלה החלטה.

הכוכבת החליטה לחזור לעיר הולדתה רחובות, על מנת שתוכל להתגורר באותו הבית עם אמה, שנשארה לבד ללא אביה וזקוקה לתמיכתה ועזרתה.

לא ציפיתם שאביבית תוותר על רמת החיים שהיא כל כך אוהבת בעקבות החזרה לרחובות, נכון? כי היא לא. על פי הסובבים אותה, בר זוהר חתמה בימים האחרונים על חוזה שכירות בדירת פנטהאוז במרכז העיר רחובות, דירה של 250 מטר, מאובזרת ועם כל הפסיליטיס.

בתוך הבית המרווח והמפנק יהיה (כמובן) חדר איפור לצוות הקבוע שמגיע להכין אותה לפני כל אירוע אליו היא מוזמנת, הספר והמאפר שלה יזכו בחדר מיוחד עם תאורה מתאימה וכל התנאים הדרושים להם לבצע את עבודתם על הצד הטוב ביותר. יהיו שם גם חדר קונדיטוריה, חדר ארונות ענק ועוד דברים מפנקים.

View this post on Instagram

A post shared by Avivit Bar Zohar אביבית (@avivitbarzohar) on

אחד התנאים למציאת הבית היה המיקום שלו - בר זוהר בחרה בבית שנמצא במרכז רחובות, כדי שאמא שלה לא תצטרך רכב ומוניות כדי להתנהל בשגרה ובסידורי היום יום. הפנטהאוז ממוקם קרוב לאחיות שלה, שיוכלו להגיע לבלות איתן את ארוחות השישי גם ברגל, מכיוון שהן שומרות שבת.

אבל מה שהכי מרגש הוא סגירת המעגל בה אביבית זכתה - אביה, משה ז"ל, היה קבלן והוא זה ששיפץ את הבית בו היא תתגורר וזו הסיבה המרכזית שאביבית חתמה על החוזה.