שנת הלימודים תש"ף החלה אתמול וגם הסלבס התייצבו יחד עם ילדיהם בבתי הספר והגנים ושיתפו בהתרגשות והתחושות. אחת מהן היא נעמה קסרי, שליוותה את בתה, דניאל, ליום הראשון של כיתה א' ושיתפה בתמונות משפחתיות מהרגע החשוב בחייה של בתה.

"אני לא יודעת ממה אני מתרגשת יותר. מהעובדה שזה היום הראשון שמיכאלה ואני נהיה לבד מאז שנולדה, מזה שדניאל מתחילה כיתה א׳ ,או מזה שרועי עלה לחטיבה", כתבה קסרי על ילדיה. בין התמונות שפרסמה, היו גם תמונות של בתה, דניאל, כשהיא הולכת לבית הספר בפעם הראשונה עם אודם אדום ולק בציפורניים.

לא מעט עוקבים שמו לב לבחירותיה של דניאל ובין כל איחולי האהבה ששלחו לקסרי, היו רבים שהעבירו ביקורת על כך שהילדה כבר מרחה אודם ולק. "אודם? לק? היא מתחילה כיתה א' וזה תמוה", כתבה גולשת אחת "מה נסגר עם האודם האדום? למה לעשות את זה לילדה?", כתבה גולשת אחרת.

נעמה קסרי (צילום: מתוך האינסטגרם של נעמה קסרי, instagram)
קיבלה ביקורת - והשיבה אש. קסרי | צילום: מתוך האינסטגרם של נעמה קסרי, instagram

קסרי, שכולכם כבר מכירים היטב, מיהרה לענות ולהשתיק את כל מי שהעביר ביקורת על בתה ובחירותיה. "אודם זה סמים? לא הבנתי. אתן פשוט חוצפניות", הגיבה קסרי בעמוד האינסטגרם שלה.

נעמה, תראי מה קרה בגלל אודם אדום. מה יש לך להגיד על זה?

"אני לא מבינה את הממורמרות שדוחפות את האף שלהן לעניינים שלא שלהן. לא מבינה מה הביג דיל. אין ילדה שלא רוצה להיות כמו אמא, מה לעשות שלדניאל יש אמא שכל הזמן מורחת אודם ועוד דברים? היא לא מבקשת פן, למשל. היא חולה על עצמה ושלמה על התלתלים שלה. למה לא להסתכל על זה? למה לא להסתכל על הביטחון העצמי שלה? למה שילדה לא תלך ליום הראשון של כיתה א' עם אודם ושיער שופע תלתלים, ולא תראה אף אחד ממטר? אני מציעה שאנשים יתחילו להתעסק בדברים היותר חשובים. למשל, על זה שהאיראנים על הגדרות. אני בוחרת את המלחמות שלי מול הילדים שלי. המלחמות שלי הם על דברים יותר מהותיים מאשר אודם או לא, יותר חשוב לי שהם יהיו ילדים עם ביטחון עצמי ולא ייקחו חלק בחרם על מישהו ותמיד יהיו בנתינה".