כשאתה נחשב לכוכב גדול בישראל, הטייטל מביא איתו לא מעט יתרונות - פירסום, סיקור תקשורתי, מעריצים ועוקבים שמחכים לשמוע כל דבר שיש לך לומר, ואולי גם כמה מחזרות (או מחזרים).

 זה גם מה שקרה לזמר אריק סיני, למגיש טלוויזיה מפורסם, לאיש התקשורת נתן זהבי ולאמן ידוע שכל ישראלי מכיר - כל אלה זכו לחיזור מצד יפהפיות צעירות ומסתוריות שהכירו באינטרנט. זהבי, כך מתברר, חשד מיד שמדובר בהתחזות, אך שלושת המפורסמים האחרים מצאו את עצמם נסחפים למערבולת רומנטית של התכתבויות לוהטות ושיחות טלפון ארוכות.

בפרק "המתחזים" שישודר הערב (21:15, קשת 12), נחשף כי המתחזה השתמשה בכמה זהויות שונות: חיילת בשם עומר המשרתת בבסיס תל נוף, פרימה בלרינה מלהקת הבלט הישראלי בשם רנה, בעלת מסעדה בשם שי לי, רופאה מתמחה בשם אמונה. בין לבין היא גם טענה כי היא מתעמלת אמנותית מצודדת, בת עשירים שנוסעת בפרארי, וגם אלמנה צעירה של טייס בחיל האוויר. מאחורי כל אלה עומדת אישה אחת שזהותה תיחשף בסוף הפרק.   

מול סיני היא הציגה עצמה כ"רקדנית בלט, חצי ברזילאית חצי הולנדית. אמא שלה רופאה, האבא שגריר, אפילו תמונות של הבית, של החצר ושל ההורים שלה היא שלחה. היא גרה בישראל לא הרבה זמן, בדירה באקירוב שאבא שלה בובי קנה לה והיא הרבה מאוד אצל הוריה בקיסריה... ראיתי בתמונות שהיא מאוד צעירה והיא אמרה שהיא בת 22, פחדתי להגיד כי אני לא רוצה שתברח".

מעורך דינה של המתחזה נמסר: "מרשתי הייתה הקורבן בסיפור ולא כפי שהוצגה בתכנית. יודגש כי מרשתי הוטרדה על ידי אותם אנשים שחלקם אף שיקרו בנוגע למצבם המשפחתי, ובוודאי שלא הטרידה אותם. הניסיון לצייר את מרשתי כמי שפגעה באותם אנשים הינו רחוק מהעובדות ומהמציאות. צר לנו כי בחרתם לשמוע צד אחד בלבד וערכתם תחקיר שכל כולו עוסק בהשחרת פניה של מרשתי".

_OBJ