זאת כנראה אחת התקופות הקשות ביותר בחייה של אביבית בר זוהר, שבניגוד לשגרה הנוצצת והצבעונית שלה היא נאלצת להתמודד עם אובדן וכאב, כשלפני כחודשיים אביה, משה, הלך לעולמו בגיל 73 לאחר שנים של התמודדות עם מחלה קשה.

מאז היא החלה להנמיך פרופיל והמעיטה את נוכחותה ברשתות החברתיות ובאירועים מתוקשרים - דבר די יוצא דופן מצד הכוכבת, אך נראה כי כעת היא מתחילה לחזור לשגרת חייה ולפעילות שלה ברשתות החברתיות.

רגע לאחר שחשפה בעמוד האינסטגרם שלה כי היא עוזבת את תל אביב וחוזרת לגור עם אמה ברחובות, הגיעה אמש (ג') בר זוהר לאירוע מתוקשר ראשון - מסיבה של מותג "SMEG" להשקת קו מוצרי דולצ'ה וגבאנה, שם סיפרה על התחושות והשינויים שהיא עוברת בחייה בשבועות האחרונים.

אירוע דולצ'ה וגבאנה, דצמבר 2019
ממשיכה הלאה, למען אביה. בר זוהר | צילום: צינו פפראצי

"האמת שלא ידעתי שיהיו את כל הצלמים האלה כאן, באתי לכבד חבר טוב ולא התכוננתי לכל ההמולה הזו", סיפרה אביבית לצלם שלנו, כשהבינה להפתעתה שמדובר באירוע עמוס בכלי תקשורת.

עברת תקופה לא קלה, איך את מרגישה?

"אני עדיין עוברת תקופה לא קלה. איך אני מרגישה? משתדלת לחייך לעולם. מאוד קשה לי לחייך מבפנים אבל אני חייבת להמשיך כי אני יודעת שזה מה שאבא שלי היה רוצה, שאני אהיה מאושרת ואמשיך לחיות את החיים. אני עכשיו עוברת לרחובות לגור עם אמא".

את שלמה עם ההחלטה?

"לא עוזבת אותה לבד, היא החיים שלי. אני שלמה עם ההחלטה במיליארד אחוז, זה מה שאבא שלי היה רוצה".

אמא שלך מאושרת מההחלטה? לא קשה לך לעזוב את תל אביב?

"אין מאושרת ממנה. קשה לעזוב את תל אביב אבל שום דבר לא משתווה למשפחה שלי ולאמא שגידלה אותי כל החיים".

אירוע דולצ'ה וגבאנה, דצמבר 2019
חוזרת לחייך | צילום: צינו פפראצי