דנית גרינברג, נובמבר 2019 (צילום: אלון חן, פרטי)
"כרגע הם רק בשותפות עסקית". דניאל ומיכאל | צילום: אלון חן, פרטי

רובכם ודאי שמעתם על כך שלדנית גרינברג (27) יש בחור חדש בחייה העונה לשם מיכאל. דנית, לפי הדיווחים האחרונים, מנהלת מערכת יחסים ונכנסה לקשר חדש וכעת מקורבים מבהירים את המצב ועושים סדר בדברים.

דנית הכירה לפני כחודשיים את מיכאל (36) למטרות עסקיות בלבד דרך חברים משותפים. מיכאל נמצא על קו צרפת-תל אביב והוא הבעלים של אפליקציה בשם "Ruchup" שמציעה פרסים באמצעות יצירת תוכן, ודנית הצטרפה כשותפה עסקית. מאז שהחלו לעבוד יחד - הם נמצאים לא מעט זה עם זו. "אי אפשר להגדיר אותם כזוג, הם מבלים הרבה כי הם עובדים יחד ויש ביניהם חיבור טוב, אבל כרגע נראה שמדובר בשותפות עסקית. צריך לזכור שדנית רק עכשיו סיימה את הקשר עם אליאב", מספר מקורב.

דנית גרינברג, נובמבר 2019 (צילום: אלון חן, פרטי)
אז איך בעבודה? דנית ומיכאל | צילום: אלון חן, פרטי

"בין דנית למיכאל יש כימיה והחיבור ביניהם טוב. אולי יכול להיות שיש כאן פוטנציאל לזוגיות בעתיד, אבל כרגע זה עוד לא שם", מדגיש מקורב אחר. "הם ביחד המון בגלל העסקים שהם עושים, אז הכל יכול להיות".

כזכור, על הפרידה של דנית גרינברג ואליאב אוזן סיפרנו לכם לראשונה בקיץ האחרון. תוך שבועות ספורים מאז פרסום הפרידה, דנית ואליאב התגרשו באופן רשמי ונפרדו בטונים צורמים ונקלעו לקשיים בניהול העסק המשותף אותו הקימו בשנה האחרונה.

דנית, אז מה הסיפור?

"עזבו אתכם משטויות. תורידו את האפליקציה ותזכו בפרסים".