מאז שנכנסה לבית "האח הגדול", מגי טביבי סיפקה לא מעט אייטמים בכל מה שנוגע לחייה האישיים. הזוגיות עם ישראל, היחסים עם האקס והפרידה המבלבלת - כל אלה השאירו את שמה של מגי בכותרות.

השבוע, כך מתברר, מגי קיבלה פניה להשים חלום של ילדה בשם עדן. עדן, שאוהבת את מגי מאז שהתפרסמה בתכנית הריאליטי, סובלת משיתוק מוחין וביקשה לפגוש את הכוכבת. מגי לא חשבה פעמיים, הגיעה לבית הספר "און", שם נערך המפגש המרגש בין השתיים.

View this post on Instagram

◾️Black is the new color ◾️ @shugi_es

A post shared by Maggie Tabibi (@maggie_tabibi) on

"תכירו, זאת עדן שלי", כתבה מגי לצד תמונה שפרסמה. "עדן סובלת משיתוק מוחין ונעזרת בכיסא גלגלים. היום פגשתי אותה בזכות הפעילות המקודשת של עמותת 'ארגז חלומות' והאמת שגם לי היא הגשימה חלום. אני עדה לאהבה טהורה שקשה להגדיר אותה במילים. כזו שמחבקת לך את הלב מבפנים וגורמת לו להתפוצץ מרוב התרגשות", המשיכה. 

"אז אחרי שניגבנו את הדמעות, הצטלמנו שתי מחובקות", הוסיפה מגי. "תמונה אחת שנותנת פרופורציות לחיים של כולנו ומממשת אידיאל של אהבת חינם. בנימה אופטימית זו אאחל לימים שבו נקבל את השונה ונתן מבלי לצפות לקבל חזרה. תודה לכם על רגע מאושר".

View this post on Instagram

תכירו. זאת עדן שלי ❤️ עדן סובלת משיתוק מוחין, ונעזרת בכיסא גלגלים. היום פגשתי אותה בזכות הפעילות המקודשת של עמותת ״ארגז חלומות״. והאמת? שגם לי היא הגשימה חלום- להיות עדה לאהבה טהורה, שקשה להגדיר אותה במילים. כזו שמחבקת לך את הלב מבפנים וגורמת לו להתפוצץ מרוב התרגשות. אז אחרי שניגבנו את הדמעות, הצטלמנו שתי מחובקות. תמונה אחת שנותנת פרופורציות לחיים של כולנו ומממשת אידיאל של אהבת חינם. בנימה אופטימית זו, אאחל לימים שבו נקבל את השונה ונתן מבלי לצפות לקבל חזרה. תודה לכם על רגע מאושר �� @box_of_dreams @elinor_shahar_pm @reshettv

A post shared by Maggie Tabibi (@maggie_tabibi) on