"הישרדות VIP" אמנם נגמרה, אך בשבועות האחרונות התחושה הייתה שהדרמות ממשיכות לעקוב אחרי המתמודדים גם מחוץ לאי, כשסכסוכים שונים בין נעמה קסרי, ליהיא גרינר, שמחה גואטה, ג'ובאני רוסו ואירה דולפין החלו לצוץ, וחלק אף נפתרו. עם זאת, נראה שכעת אנחנו רשמית בדרך לסיום הסאגה, כשגם הביף האחרון - בין קסרי וגרינר לגואטה - עתיד להסתיים, אוף לפחות ברובו.

כזכור, לפני כחודש סיפרנו לכם שמה שאתם רואים על המסך, החברות הקרובה בין השלוש, כבר ממש לא נראית כך במציאות. לדברי מקורבים, נוצר קרע חמור ביחסים והן הפסיקו לדבר זו עם זה וכך נגמר לו הקשר שרבים אהבו לראות קורם עור וגידים גם בעמודי האינסטגרם שלהן.

View this post on Instagram

איזה שבוע מטורף , תינוקת חדשה ותיכף הגמר של הישרדות VIP ‍♀️ (שבת הבאה) איך אמר הרופא שלי: ״יש עוד משהו שאת רוצה להספיק בשנה ״?! תודה רבה לצוות איכילוב המדהים ❗️ אביבית ❤️ דר׳ שרון מסלוביץ , המרדים שלי (מעצם תפקידו דאג שלא אזכור את שמו ). ולמקום הכי קסום שיש @baby_lis_hotel על נחיתה רכה , הבנה , התחשבות , תשומת לב ועוד שלל דברים שכל יולדת צריכה בימים שאחרי . לכל ההריוניות בארץ שיעבור בשלום ובקלות ושתצאו בידיים מלאות שבת שלום @frantzi_official

A post shared by NAAMA ⚜️ KASRY נעמה קסרי (@naama.kasry) on

אך הכל השתנה לאחר הגמר: גואטה ניצלה את ההזדמנות שמיכאלה הקטנה נולדה כדי להגיע לבקר את קסרי בביתה ולפגוש את יורשת העצר. השתיים בילו יחד ערב שלם והצליחו ליישר את ההדורים עם ההבנה שכל מה שקרה על האי ואחריו כבר לא רלוונטי והגיע הזמן לפתוח דף חדש.

אם אתם שואלים אותנו, קשה להבטיח שהשתיים יחזרו להיות בלתי נפרדות כמו בעבר, אך הסכסוך והדרמות רשמית מאחוריהן - והכל בזכות תינוקת אחת קטנה וחמודה שהצליחה להביא את השתיים לגשר על הפערים. 

שמחה גואטה והחבר, מאי 2019 (צילום: פול סגל)
הכל מאחוריה. גואטה עם החבר | צילום: פול סגל