אחרי שש שנים שלא היה בארץ, ג'סטין ביבר נחת אמש בישראל עם המטוס הפרטי שלו ויחד עם קבוצה ענקית של אנשי צוות ומאבטחים שליוו אותם מהרגע שהגיעו לשדה התעופה בן גוריון עד הרגע בו הוא הגיע לסוויטה המלכותית במלון "דן" בתל אביב.

מאחר שמדובר בביקור ממש קצר וכבר מחר בבוקר ג'סטין יעזוב אותנו ויגרום למאות מעריצות לבכות, הוא החליט שהוא צריך לקרוע את העיר כמו שצריך ולקראת השעה רבע לחצות הוא יצא לסיבוב בתל אביב.

שלל מסעדות ומועדונים בעיר קיבלו הודעות כי הכוכב עתיד להגיע אליהם, עשרות שולחנות נערכו, שפים התכוננו וההתרגשות הייתה בשיאה בזמן שביבר יצא מבית המלון כדי לבלות שוב בישראל.

ג'סטין ביבר  (צילום: יחסי ציבור)
לא יהיה לך יותר פשוט לעמוד ולהצטלם? | צילום: יחסי ציבור

ג'סטין, שמתורגל כבר בהתחמקות ממעריצות שמחכות לו בכל מקום ובצלמי פפראצי שמסתתרים בכל פינה, התחבא בתוך המרצדס השחורה שלו מהרגע שיצא מחניית המלון והתכופף מתחת לכיסא שליד הנהג על מנת שצלמים לא יצליחו לתפוס תמונה מלאה של הפנים שלו.

לשמחתנו, בחורה בשם עדן חנתה את הרכב שלה ממש קרוב לרכב של ג'סטין, ומבלי לתכנן היא הגיעה ונעצרה על ידי מאבטחים והתבקשה להמתין מספר דקות בצד פלוס זכתה לתיעוד של צלם הפפראצי שלנו שהספיק לצלם את הסיטואציה.

ג'סטין ביבר (צילום: אור גפן)
קוקו | צילום: אור גפן

כשביבר הגיע לרכב שחיכה לו בחניה, הוא ראה את עדן ואת אמא שלה מנסות לצלם אותו ןסימן להן לגשת לעברו. למה? אלוהים יודע, אבל מסתבר שג'סטין מנסה להתחמק ממעריצות וצלמים - אבל כשהן מולו הוא ממש לא יכול לעמוד בזה.

לצערה של המעריצה המאבטחים לא הגשימו לה את החלום והמאבטח האישי של ג'סטין לא היה מוכן לעצור וביקש מהנהג להמשיך לנסוע. מלבד עדן, אמה והצלם שלנו, אף אחד לא זכה לפגוש את ג'סטין ממש מקרוב, כי הוא לא הגיע לאף אחד מהמקומות בעיר שנערכו עבורו וחיכו לו עד השעות הקטנות של הלילה.

ג'סטין ביבר (צילום: אור גפן)
החידון השבועי לילד: מצאו את ג'סטין | צילום: אור גפן

החשאיות סביב הביקור שלו גורמת לשלל ספקולציות, כשאחת מהן היא שרגע אחרי שביבר הבין שצלמים מחכים לו בכל מקום הוא עשה אחורה פנה עם הנהג שלו וחזר לחדר במלון שלו. היום נותר לנו עוד מספר שעות של חוויית ביבר והעיר הגדולה ובעוד כ-24 שעות, אחרי ההופעה שלו, נפרד ממנו לשלום. הנה כמה תמונות שתזכרו לנצח:

ג'סטין ביבר (צילום: אור גפן)
הנה הוא! | צילום: אור גפן
ג'סטין ביבר מבלה בישראל (צילום: אור גפן)
האם זה הזמן למות מהתרגשות? חד משמעית כן | צילום: אור גפן
ג'סטין ביבר (צילום: אור גפן)
תספר לנו כבר לאן אתה נוסע | צילום: אור גפן
ג'סטין ביבר (צילום: אור גפן)
טוב, אנחנו מבינים למה אתה מתחבא | צילום: אור גפן
ג'סטין ביבר  (צילום: יחסי ציבור)
צא מהרכב ותגיד שלום, מה יש? | צילום: יחסי ציבור

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם