איה כורם שבה לכותרות בתקופה האחרונה לאחר שבחודש שעבר הוגש בעקבות פרשת חברת התקליטים שלה "חוק איה כורם" ועבר אבל בזמן הזה התחדש אצלה דבר נוסף - הריון ראשון.

כורם (37) פנתה אל בית הקברות לרשתות חברתיות הידוע בכינויו "טוויטר" ושם צייצה בנושא נפיץ במיוחד - טבעונות - נושא שכמובן לא חמק מהחיישנים המתוחכמים של טל גלבוע.

"הייתי טבעונית לפני ההריון, אני מתכוונת לחזור לטבעונות אחרי הלידה ואיכשהו, טבעונאצים בפייסבוק שנדחפים לי לצלחת זה תמיד בלתי נסבל". אמרת טבעונים - אמרת טל גלבוע וזו כמובן הגיבה בפייסבוק שלה על אותו ציוץ עלום בחריפות, מה שגרם לאלפי תגובות בקרב קהילת הטבעונים ולכורם להסיר את הציוץ בתגובה.

אה, כן. גזרתי את כל השיער.

A post shared by Aya Korem (@ayakorem) on

"איה כורם מגדלת תינוק ברחמה, בזמן שזה קורה היא קונה תינוקות טחונים בלאפה ומציינת שמדובר ב'סיפור אהבה'", כתבה, "הכי מדהים אותי שהאישה הזו שנלחמת למען 'החופש' שלה בעולם המוזיקה, לא רק שאין לה בעיה לשלול חופש מיצורים אחרים.

ולא, להם לא לוקחים כסף או קניין, אלא שוללים מהם הכל, כולאים אותם, צורבים עליהם מספרים, גודמים להם איברים ללא אילחוש, מחשמלים אותם, משספים את גרונותיהם (מנגלה בעבור בעלי החיים) היא היא נחשבת עלק לאישה המקדמת חופש ודרור. 

הכי מדהים אותי שאבוי אם טבעונים ישתמשו במילה 'שואה', אבל לאישה שטוחנת גורים של אחרות, אין שום בעיה לכנות טבעונים כ'נאצים'. לקרניסטים מותר הכל, לא רק לבצע שואה עוד להאשים את מי שמתנגד לה ולתאר אותו כ'נאצי'. ממש מעניין מה יש לה להגיד על כך שהיא מתבטאת כמו משה פייגלין, יש להם מסתבר מלא במשותף".

"אנשים מסוימים רוצים שזה יקרה, אנשים מסוימים מתפללים שזה יקרה, אחרים גורמים לזה לקרות". זה הציטוט הכי הולם אותך מבחינתי וזה נכון לכל רובד החיים שלנו יחד ולחוד. אני לא חושבת שיהיו לי מספיק מילים לכתוב כדי להסביר עד כמה אני מעריכה אותך כאדם, כחבר, כבן זוג, כפרטנר מלא ומוחלט לכל מה שאני עושה בחיי. מעולם לא הכרתי אדם כה חדור מטרה, לא מוותר לרגע, לא נח, מלא תקווה ומחדיר אותנו לכולנו כל הזמן. אני רוצה יותר מהכל להגיד לך תודה, תודה על הכל. תודה ליקום שהביא אותך לבצע שליחות כל כך חשובה, תודה שאתה מרים לי מסיבה בלב כל רגע מחדש. מי היה מאמין לאן יתגלגלו חיינו מהודעה אחת קצרה לפני כמה שנים "ראיתי שאת מתעדת במשקים, אפשר להצטרף?" אני כל כך שמחה שבניגוד לכל הודעה אחרת, היה ברור לי שצלם מחונן שכמותך יצליח לספר את סיפורם של האומללים האלו בכל העוצמה. כמה צדקתי. תודה על הכל, אתה אוויר אמיתי לנשימה, קפצוץ של פרפרים בלב, חבר לחיים. אוהבת אותך עד השמיים ובחזרה יחד עם כל בנות הבית אלונה, מיכאלה, תות, סוח, נלה, עוט ולוקו ועוגיאוני גם <3 שכל חלומותיך יתגשמו, מי אם לא לך מגיע. מזל טוב יקר, איתך יחד, עד אחרון הכלובים. @roeeshpernik

A post shared by טל גלבוע Tal Gilboa (@tal_gilboa_official) on

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם