ידוע שהביצה מתחלקת לשניים: מי שמעלים תמונות של הילדים שלהם בכל הזדמנות ואפילו פותחים להם חשבון אינסטגרם משלהם (ושלום לקוראות שלנו נטלי דדון וחן טל), ומי שמעדיפים לשמור על הפרטיות של הקטנים כמה שאפשר.

אז כן, יש גם קבוצת סלבס שנהנים לשבת על הגדר וליהנות מכל העולמות, כמו למשל מארינה מקסימיליאן בלומין, ששנתיים אחרי שהביאו לעולם את בתה הבכורה, ליצ'י לוסיה מנטש, ושמרה עליה הרחק מאור הזרקורים ונטולת אירועים מתוקשרים - היא החליטה לשחרר תמונה אחת שמבחינתנו שווה הרבה יותר מאלף מילים. 

אני אוהבת שבתות משפחתיות ☘️ מאוד! בתמונות -נגיעות מהשבתות המתוקים האחרונים כולל היום . תודה למזג האויר הנעים ולארץ היפה שלנו ❤️ (• עוגת יומולדת מעשה ידיהם של אחי הגדול הנערץ עליי ובתו דניאל בת השש!! • טיולים באזור ירושלים עם המנטשים ועם יעלי שלי • ובסוף -טיפות טל מושלמות מעשה ידיו של הטבע הוד רוממותו  כי אכן ״עמוק בטל פועם לבבי ״ (לאה גולדברג ™) שבוע מקסים ונפלא ושהטבע יפעם בנו בכל נשימה

A post shared by Marina Maximilian (@marinamaximilian) on

אין ספק שהחשיפה הנדירה ריגשה אותנו, במיוחד כשהיא הגיעה רגע אחרי שמארינה החליטה לעשות לכולנו ורוד בעיניים ושינתה השבוע את צבע השיער שלה, אבל מסתבר שכל השינויים וההפתעות לא קרו סתם אלא לכבוד יום ההולדת ה-30 של מארינה שחל לפני כחודש.

בפוסט שהעלתה בסוף השבוע היא שיתפה בכל החוויות שעברה עם המשפחה בשבתות האחרונות, כולל טיולים בטבע ועוגה אחת מושקעת ברמות. לחיי עוד הצצות נדירות כאלה!