חשיפה ראשונה: אדם סנדלר יהודי! סתם, אוקיי, אנחנו מניחים שידעתם את זה כבר לפי הפרצוף, או הקריירה או העובדה שהוא לא מפסיק לדבר על זה. השחקן האמריקאי, שמדבר לא מעט על החיבור שלו ליהדות ולישראל, גם ביקר בארץ מספר פעמים. כמו כן, מי יכול (או רוצה) לשכוח את יצירת המופת הקולנועית, "אל תתעסקו עם הזוהן"? עידו מוסרי מעולם לא היה כריזמטי כל כך.

אז למרות שלא מדובר בחידוש, אנחנו עדיין מתרגשים טיפה כשאנחנו רואים את סנדלר מתחבר לרוח החג, אפילו בלוס אנג'לס הרחוקה. סנדלר עצר ליד רב של חב"ד, הצטרף אליו לסוכה שהוקמה באחד האזורים המרכזיים באל. איי והשניים בירכו ביחד על ארבעת המינים.

A post shared by @adamsandler on

את החיבור של השחקן ההוליוודי, אדם סנדלר, לארץ ישראל אנחנו כבר מכירים היטב. בעיקר בזכות היותו יהודי אמריקאי, שמבהיר בכל הזדמנות עד כמה הוא מחובר לדתו, הגיע לבקר בארץ מספר פעמים ואף עשה שיתופי פעולה מקצועיים עם שחקנים תוצרת כחול- לבן לא אחת.

אבל איכשהו, כשאנחנו רואים אותו מתחבר לרוח החג, גם כשהוא נמצא אי שם בלוס אנג'לס, זה עדיין מרגש אותנו. סנדלר עצר ליד רב של חב"ד באחד האזוריים הראשיים בל.א, תחת סוכה שהוקמה במקום, וביחד בירכו השניים בעברית את ברכות היג על ארבעת המינים. אפילו העובדה שהוא לבוש כמו אבא מוזנח לא הורידה לנו מקדושת המעמד.

הסרטון באדיבות כיכר השבת