אומרים שמה שהיה על האי נשאר על האי, אבל מתמודדי העונה האחרונה של תכנית הריאליטי "הישרדות" מוכיחים לנו פעם אחר פעם שהם ממשיכים לייצר כותרות ועוברים לא מעט תהפוכות גם אחרי סיום שידור התכנית, ואם חשבתם שכל אחד שם הלך לדרכו - תחשבו שוב.

החברים נמצאים בקשר קרוב ורציף מאז שהם סיימו את דרכם בפריים טיים ובין הפרויקטים והאירועים אליהם הם מגיעים הם ישתפו פעולה ויקחו חלק במשחק ראווה בטורניר קט-רגל שייערך בקרוב. מדובר בטורניר שנערך זו השנה ה-12 לזכרו של דודי הללי ז"ל בבית הספר ליאו-באק בחיפה, שיתקיים ביום חמישי הבא. 

Winter is coming! #bringthejacketsout

A post shared by Yosi Boblile - יוסי בובליל (@yosiboblile) on

בטורניר ישתתפו ארבע קבוצות שיכללו את קבוצת ותיקי מכבי חיפה והפועל חיפה בכדורגל, עיריית חיפה, עיתונאים ומשפחה, אבל אין ספק שמי שהולכים להיות מוקד האירוע הם יוצאי "הישרדות", נתי שדה, שגם אחראי על ארגון הקבוצה, יוסי בובליל, רז זהבי, אמיר פחר ומנגיסטו שעתידים לבוא ולהראות את יכולות המשחק שלהם מול הקבוצה שתזכה בטורניר. שאפו. 

וואווווו איזו שנה זאת הייתה!!!  -שתהיה לכולנו שנה טובה, שנה של בריאות, אושר וחיוכים לרוב.... ❤️❤️❤️❤️❤️

A post shared by Nati Sade | נתי שדה (@nati_sade) on

יום שלישי ה 17/10 בשעה 20:00 באילת - האולימפיאדה של מקומות העבודה יוצאת שוב לדרך, אתם מכירים אותה בשם הספורטיאדה האגדית. עומר אדם ואני נהיה על הבמה באירוע פתיחה חסר תקדים. שבת שלום וחג שמח.

A post shared by רז זהבי-Raz Zehavi (@razehavi1) on