זה תקופה ארוכה ששני גולדשטיין, הדיירת הכי מדוברת בבית "האח הגדול", נמצאת במחנה של עדן סבן ושם ברדוגו, אחרי שהיחסים עם אביחי ויתר הדיירים עלו על שרטון.

לא אחת שני דיברה על כמה שהיא נהנית מהסטטוס החדש שלה בבית, אבל מסתבר שכמו תמיד בבית "האח הגדול" - מה שרואים מכאן לא רואים משם ולהיפך.

בימים האחרונים הצופים האדוקים של ערוץ 26 מדווחים על דפוס חוזר אצל עדן ושם - כזה שבמסגרתו הם נהנים לצחוק על שני, במיוחד שם שמוצא את הפרסונה שלה נלעגת.

למרות שהוא חשב זאת גם קודם לכן, מסתבר שהשיחות של שם מאחורי גבה של שני נגעו ללבם של המעריצים ההולכים וגדלים של הדיירת. גם שני, הידועה ביכולות הציתות שלה, שמעה בטעות את אחת מהשיחות והעירה לשניים בנושא. "שני דופקת שם שנ"צ", אמר שם, "זה בגלל שצחקנו עליה היום, היא רגשי עכשיו".

האם לחזרה לשגרה הקודמת יש קשר לעובדה שבימים האחרונים מגיעות משלחות לצעוק לשני מחוץ לבית, ממש כמו בימי שי חי? אנחנו בטוחים שכן בהתחשב בעובדה שמרבית דיירי הבית מעדיפה לעדכן את שני שהשם שנצעק הוא "עדי" או ששוב מדובר באביה כשלמעשה, לגמרי מדובר בקבוצת תמיכה בלתי תלויה.

אז האם התמיכה שמקבלת שני מחוץ לבית היא זו שעולה בחברות שיש לה בתוך הבית? בינתיים נראה שריבוי הצעקות וקריאות העידוד ששני מקבלת מפריעות לכל דיירי הבית ולחבורה החדשה שלה בפרט.

עדן, שם ושני במטבח (צילום: האח הגדול 24/7)
מפרגנים לה? לא בטוח | צילום: האח הגדול 24/7

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם