אמנם דן ואורנה מכירים קצת יותר משלושה חודשים, אבל מערכת היחסים ביניהם יותר מורכבת מזוגות שנמצאים עשור יחד. בכל זאת, השניים הצליחו לסקרן מדינה שלמה כשהיו יחד בבית "האח הגדול", וכל זה קרה עוד לפני שראינו אותם מתנשקים אפילו, כן?

אז נכון, השניים שמו קץ לקשר עוד בבית המפורסם, אך מאז ששניהם הודחו כבר הספקנו לראות תיעוד שלהם כשהם מבלים יחד ואפילו בנינו על קאמבק היסטרי בין כף הרגל של דן לזו של אורנה - אבל כנראה שזה ממש, אבל ממש לא הולך לקרות.


מסתבר שעל אף העובדה שדן ואורנה יצאו לבלות מספר פעמים עם חברים משותפים, מקורבים טוענים שדן הבהיר לאורנה בבילוי האחרון אליו יצאו שהוא כבר לא מעוניין להיות איתה בקשר - גם לא בקשר חברי. את זה, אגב, הוא לא עשה בדרך הכי נעימה וגרם לדנינו לקחת עשרה צעדים אחורה.

האח הגדול (צילום:  Photo by Flash90)
לא בקטע של קשר חברי אפילו. רושנסקי ודנינו בבילוי משותף | צילום: Photo by Flash90

סובביה של דנינו מספרים כי היא דיברה לא מעט עם חבריו של רושנסקי כשזו בילתה איתם והבהירה להם שהיא לא מרוצה שהם התערבו בקשר ביניהם, מאחר שאף אחד מהם לא באמת יודע מה היה בתוך הבית ומה היא הייתה עבורו.

עוד טוענים בסביבתה של אורנה כי בהתחלה היא חשבה על לנסות וליישר את ההדורים בינה לבין דן ולתת לקשר ביניהם הזדמנות לפרוח בעולם החיצון, אבל ברגע שהבינה מדן שהוא לא מעוניין בנוכחות שלה בשום דרך - היא החליטה לקחת צעד אחורה וממנו אין דרך חזרה. 

דן ואורנה בחצר (צילום: האח הגדול 24/7)
נתגעגע | צילום: האח הגדול 24/7