דניאל מורשת, כוכב סדרות הנוער "גאליס", "הקלמרים" ו"כדברא" החליט לשבור שתיקה, ובחר לצאת מהארון בפוסט בועט בחשבון האינסטגרם שלו. מורשת פנה אל עוקביו (ויש 199,000 כאלה), וכתב:

אני אוהב את המדינה שלי. אני מתרגש מההמנון, מהדגל ומעם ישראל. אני יהודי גאה, אפילו מסורתי, שקידוש ליל שבת עם המשפחה הוא החלק הכי חשוב לו בשבוע... תרמתי שלוש שנים מחיי לצבא ההגנה לישראל בגאווה גדולה ובאהבה גדולה ואני משלם מיסים... אבל בימים האחרונים משהו התערער. כשסוף סוף נפל לי האסימון שהמדינה שאני כל כך אוהב ושאמורה להיות הבית המגונן שלי, לא חושבת שאני ראוי להקים בה משפחה. אני אמנם רק בן 23 אבל מרגיש שיותר מדי זמן עמדתי בצד ושתקתי. אז כן, את חיי אני אחלוק עם גבר. כי ככה אלוקים רצה".

מורשת מצטרף לגל של סלבס שיצאו במחאה נגד המלצת הממשלה שלא לתת למשפחות להט"ביות לאמץ ילדים. הראשון להביע עמדה נחרצת היה הראל סקעת, ובמהרה הצטרפו אליו גם תומכים לא להט"בים כמו אביבית בר זוהר וסטטיק. על אף שגם בפוסטים של אביבית וסטטיק הופיעו סיפורים מחייהם האישיים, החשיפה של מורשת עולה שלב ומזהה אותו סופית עם הקהילה הגאה.

"הגיע הזמן שנודה שכבר מזמן לא מדובר בקהילה, מכונסת, מבודדת ובדלנית, אלא בציבור. ציבור שלם. ציבור של חילונים, דתיים, ימנים, שמאלנים, יהודים, ערבים, רופאים, עורכי דין, אנשי צבא, מורים ופוליטיקאים שמשרתים בצבא, משלמים מיסים וחיים במדינה הזאת כמו כולם", כתב מורשת, ופנה גם למעריצים הצעירים, שנחשפו אליו ואל פועלו לאורך הקריירה.

"לא פשוט לשרוד את הג׳ונגל של גיל ההתבגרות, עוד יותר לא פשוט לעבור את זה כשאתה הומו. הגיע הזמן להגיד די לבורות. הגיע הזמן שנחשוף בפני נוער ככלל ונוער להטבי בפרט את הנראטיב שללהטבים יש עתיד פה, שיש להם תקווה. לא להתחבא מאחורי הפחד לבלבל. כי ההפך הוא הנכון, יש לנו את האפשרות למנוע מהם את הבלבול. להראות להם שיש להם מקום, שהם שייכים".

התרגשנו מדי, ואנחנו שמחים בשמחתו של דניאל ומברכים אותו על האומץ.