לרוב אנחנו פוגשים פשלות אופנתיות מהסוג הזה מעבר לים, אבל אחת לכמה זמן גם אנחנו זוכים לשאול את השאלה הנצחית: מי לבשה את זה טוב יותר?

המתמודדות על התואר הן רותם סלע ודנית גרינברג, אך הפעם לא מדובר במקרה רגיל של "אופסי, הגענו לאירוע באותה שמלה", אלא במשהו יותר מורכב מהנראה לעין.

הדבר התברר לאחר שגרינברג לבשה שמלה לוהטת במיוחד לחתונה של חברה, והעלתה תיעוד לעמוד האינסטגרם שלה, שם תייגה את סהר נועה, המעצבת שעיצבה את השמלה שלבשה.

Bling it on ➰ Dress @saharnoa Makeup & Hair @studio_gili_algabi Shoes @aldoshoes_il

A post shared by דנית גרינברג אוזן (@danitgreenberg) on

אלא שרגע אחרי שחשפה את הלוק הלוהט בפני 170 אלף העוקבים שלה, מיד החלו לעלות תגובות סקרניות ברשת על ידי עוקבים שניסו להיזכר מאיפה הלוק המאוד נוצץ של גרינברג מוכר להם. זה לא לקח זמן רב עד שנפל האסימון.

אם גם אתם הייתם בין הצופים הרבים של תוכנית הגמר בעונה האחרונה של "הכוכב הבא", ודאי נזכרתם מיד בשמלה המדוברת שמנחת התוכנית, רותם סלע, לבשה לערב המיוחד ששודר בפריים טיים של ערוץ קשת 12.

Last one from last night ✨✨

A post shared by Rotem Sela (@rotemsela1) on

במבט חטוף נראה כי מדובר במקרה קלאסי של "מי עשתה את זה טוב יותר" כשלבשה את השמלה, אך כעת מתברר כי בפועל ישנו פרמטר נוסף שנכנס להשוואה - מאחר ושמלתה של סלע היא מעשה ידיו של המעצב הבינלאומי אלכסנדר ווטייה, מעצב צעיר עולה שגדל בבית ז'אן פול גוטייה.

בסביבתה של גרינברג מבהירים כי היא לא ידעה שסלע לבשה שמלה דומה בעבר וכי ברגע שהמעצבת פנתה אליה והציעה לה ללבוש אותה, היא אהבה ומיד אמרה כן, כך שרק הגיוני שתתייג אותה כדי לפרגן לה עבודתה.

דנית גרינברג מעלה היום תמונה בשמלה זהה לזו שלבשה רותם סלע ב״כוכב הבא״, אבל מתייגת את המעצבת סהר נועה בעוד השמלה של רותם היא של אלכסנדר ווטייה. האם מדובר בחיקוי?

A post shared by Fashion Forward (@fashionforward) on

גרינברג?

"שמלות כסופות הן הטרנד של הקיץ, גם אתמול שבוע האופנה נפתח בדרס קוד הזה. ידוע שאני אוהבת אופנה, יש שמלות שמגיעות במיליון וריאציות ואני שמחה ששמים לב למה שאני לובשת".

In Love With This Town ❤️ • #Milano

A post shared by דנית גרינברג אוזן (@danitgreenberg) on