ביום ראשון בשעות הבוקר הודלף סרטון של עדן בן זקן ובו היא מופיעה בעירום חלקי, בזמן שהיא מדדה בגדי ים בחנות אשר בבעלותה של הדוגמנית נטע אלחמיסטר. כשהזמרת ומנהליה גילו על דבר הסרטון הם מיהרו לטפל בנושא בחומרה ולהגיש תלונה במשטרה על מנת למצוא את המפיץ.

"עדן המומה ונפגעה קשות מהחדירה לפרטיות, והחליטה לאשר את פרסום שמה ואף התעקשה לפרסם את שמה על מנת שהתנהלות מבישה זו שפוגעת באנשים מפורסמים ולא מפורסמים לא תקרה בעתיד לאף אדם, עם כל הקושי,למען יראו ויראו למען כל האנשים שימצאו את עצמם במצב כזה", כך מסר בתגובה עופר מנחם, מנהל יחסי הציבור של הזמרת, ביום שהסרטון הופץ.

כעת נודע כי עורך דינה של בן זקן הגיש הבוקר (ד') מכתב התראה לנטע אלחמיסטר ונועה בני, מנהלות החנות בה היא צולמה ללא ידיעתה. "בחודש אפריל 2017, צילמתם בסתר את מרשתי במצב אינטימי בחנות שבשליטתכם, 'בננהוט', בהיותה מודדת בגדים", כך כתב עורך דינה, גיא אופיר.

"את הסרטון שמרתם במשך חודשים רבים, ויתכן ואף ערכתם אותו. בנסיבות שאינן ידועות, ביום ראשון האחרון הופץ לכל רחבי ישראל והעולם הסרטון, והפצתו הפכה לויראלית ואקספוננציאלית תוך שעות ספורות. צר לומר כי הסרטון מועבר בכל פלטפורמה קיימת, ואף מצא דרכו אל אתרי פורנו בינלאומיים", הוסיף אופיר במכתב ההתראה.

מאז הפצת הסרטון, אלחמיסטר סירבה להגיב בעצמה לפרטים. מנהלה האישי, שי אביטל, הגיב בזמנו: "מצלמות האבטחה של חנות 'בננהוט' נפרצו וכולן נפלו קורבן. מצער שיש אנשים חסרי לב שעושים שעות וימים כדי לפגוע בפרטיותם של אנשים". עורך הדין של בן זקן התייחס לדברים וכתב כי: "הופניתי בהודעת וואצאפ מטעם גב' אלחמיסטר אל מר שי אביטל, אשר בשתי שיחות 'אמר הרבה מבלי לומר כלום לגוף העניין' וניתן לתמצת את דבריו כשיחת יחסי ציבור עקרה, ולא בשיחה בה נענו שאלותיי אשר יכולות לסייע באיתור ומניעת הפצה נוספת".

 

עורך הדין של בן זקן סיכם וכתב כי נעשתה עבירה על החוק: "מרשתי תמצה את הדין במלוא חומרתו עמכם ועם כל מי שאחראי במישרין או בעקיפין על הצילום, הפרסום, ההפצה וחוסר שיתוף הפעולה במניעת ההפצה כמתואר". 

משי אביטל, המנהל של נטע אלחמיסטר, נמסר: "אני מאוד כואב את המקרה המצער הזה, אבל ממש לא ברור לי למה צריך לנהל אותו דרך התקשורת ולמה אני צריך לדעת שיצא מכתב עוד לפני שקראתי אותו. למה השם נטע מוביל כל כתבה וכתבה בנושא? הרי ברור שאין לה נגיעה אישית בנושא. כבעלת החנות היא תקח אחריות מלאה ברגע שנדע מה באמת קרה. יש בדיקה של משטרת ישראל שעושה עבודת קודש, ואנחנו נגיב בזמן הנכון במקום הנכון בהתאם".

עו״ד ערן פרזנטי ממשרד מ. פירון ושות' בשם נטע אלחמיסטר ונועה בני מסר: "מדובר במקרה מצער שאנו עדים שוב למעשים מעוולים של גורמים שאינם מכבדים את צנעת הפרט. חבל שרצים להדביק אשמה ואחריות למי שכלל איננה מעורבת בפרשה במטרה לייצר כותרות. הנושא מצוי בחקירה משטרתית ובעלי החנות משתפים פעולה. רצוי להמתין לתוצאות החקירה לפני שמדביקים אשמה לגורם כלשהו".