אנחנו מניחים שלא רק דובר צה"ל היו אלו שעמדו מאחורי ההחלטה של און רפאלי לשמור על שקט תקשורתי ולא להתראיין לגופי התקשורת בשל פרשת השוחד בצה"ל היה היה מעורב (ואשר ממנה יצא זכאי לחלוטין) אבל כך או כך, עם סיומה של החקירה ועם תפקיד חדש באמתחתו, און רפאלי מדבר.

בראיון שהעניק למגזין "פנאי פלוס", הוא נדרש כמובן להתייחס אל כל בני משפחתו המתוקשרים, כל אחד מהם והכותרות שסיפק בשנה האחרונה. הגדולה מכולן, כמובן, הייתה זו שנוגעת לבר ולפרשת המסים בה היא מעורבת בשנה האחרונה. 

"זה לא נעים, ברור", סיפר און, "גם ברור שהכול יהיה בסדר והצדק יצא לאור, כפי שבר אומרת. אבל זה באסה, זה לא כיף לראות את אחותך יושבת בחקירה ואתה בבית דואג לה. אותו יום היה יום מבאס וקשה". 

בר רפאלי (צילום: רפי דלויה)
דאג לה. בר | צילום: רפי דלויה

גם העימות של אביו רפי עם השוטרים שהגיעו לביתו בעקבות תלונות על רעש, הוציא מאון התבטאות מפתיעה. "השוטרת הוציאה טייזר ואני תפסתי את הראש, 'לא מאמין', ואני רואה אותה דרוכה, באה לחשמל אותו", סיפר, "ועם כל הכבוד, אבא שלי נראה צעיר אבל הוא איש מבוגר וזה מסוכן. צרחתי לו 'אבא, לך איתם, אני מתחנן', לא רציתי שיירו בו".

תלונה במשטרה. רפי רפאלי (צילום: חדשות 2)
התחנן שילך איתם. רפי | צילום: חדשות 2

ומה לגבי בת זוג פוטנציאלית שתיכנס לכל הקלחת הרותחת של משפחת רפאלי? גם כאן, לא מדובר בעניין פשוט: "בואי נגיד שאני יודע להנות בחיים אבל אני בררן מאוד, לא מתפשר וסתם קופץ על מישהי. אמרתי לך, אני מחפש את האחת שתגרום לי להרגיש באמת. יש לי המון לתת ויש לי עוד מלא להוציא מעצמי ואני רוצה כבר לתת באמת, לא רק למשפחה".

"חשובה לי מאוד הדעה של המשפחה עליה", המשיך, "הלוואי שיאהבו אותה. אבל גם אם לא ואני אוהב אותה, אז האהבה תנצח", מבהיר און, "הסינון מתחיל אצל האחים, אני בא לדור, שואל מה הוא אומר, ואז הולך לבר, אחר כך לאבא ובסוף, 'אמא, מה את אומרת?'. האישור שלה הוא המוחלט".

ציפי רפאלי (צילום: צ'ינו פפראצי)
האישור שלה הוא המוחלט. ציפי | צילום: צ'ינו פפראצי

מי מתחיל עם מי?

"יותר מתחילות איתי וזה סבבה לגמרי, אני אוהב נשים אסרטיביות וכנות. יש כאלה שבוהות ומתביישות וזה מוריד, אני אוהב את הישירות, זה הכי לא הופך אותה לאיזי טו גט, היא יודעת מה היא רוצה, היא אסרטיבית, היא עם אופי, זה מעולה בעיניי, ככה אשה צריכה להיות".

"החלפתי איזה 50 מספרי טלפון בשלוש שנים. גם יש הודעות מוגזמות - לא אראה לך כי זה לא נעים לי, אבל מקבלים הודעות ממש בוטות", מספר און, "בוא נגיד ש'הייתי עושה אותך' זה הכי רגיל וצנוע שיש. אנשים לא מאמינים שגבר מקבל הצעות כאלה. יש בנות שאין להן גבולות, ואני לא עונה, מוחק את השיחה וממשיך הלאה".

 

און רפאלי  (צילום: צילום שער)
רווק? כן, נחשק? אתם לא מבינים עד כמה. און על השער | צילום: צילום שער

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם