ברור לכולנו שלאשת ראש הממשלה יש לו"ז צפוף במיוחד, אבל זה לא מנע ממנה לפנות מקום בלו"ז ולהתראיין לתכנית הרדיו של חברתה הקרובה ניקול ראידמן. ראידמן, שכבר ידועה בקרבתה לזוג נתניהו, הזמינה את שרה להתארח בתכניתה "ראידמן סטייל" ברדיוס 100fm שתשודר מחר וקיבלה ריאיון בלעדי מהגברת הראשונה המקומית. 

בין כל הנושאים החשובים שעלו בשיחה, סיפרה נתניהו לפרטים על הקשר שלה עם הבי אף אף החדשה שלה, מלאניה טראמפ: " אני מאוד מאוד אוהבת את מלאניה. ללא ספק מלאניה טראמפ היא הגברת הראשונה שמבחינתי מתלבשת כל כך יפה".

"אני מכירה הרבה גברות ראשונות בעולם", הרחיבה נתניהו, "ואת כולן אני מחבבת, אבל עם מלאניה באמת יצרתי קשר ידידות מאוד מאוד יפה. אנחנו מתכתבות ומדברות בטלפון מעבר לפגישות בינינו".

מלאניה טראמפ ושרה נתניהו (צילום: אבי אוחיון, לע"מ)
חברות הכי טובות | צילום: אבי אוחיון, לע"מ

כזכור לכולנו נתניהו שידרגה את המראה החיצוני מהקצה אל הקצה לאחרונה ולא שכחה להתייחס גם ללוק הכולל של מלאניה: "אני חושבת שהיא מתלבשת מדהים", היא אמרה, "מלאניה היא אישה מרשימה, חכמה, יפה גם מבפנים. אמא נהדרת לילד הקטן שלה, שגם עוברים תהליכים לא פשוטים שמזכירים לי את מה שאני עברתי עם הבנים שלי מול תקשורת מאוד עוינת". טוב נו, לפחות עכשיו אנחנו הכי מפרגנים שיש. 

שרה נתניהו, ניקול ראידמן וסנדרה ריגלר (צילום: ז'אן כהן)
נתניהו עם החברה הטובה ראידמן והסטייליסטית סנדרה ריגלר | צילום: ז'אן כהן