את זה שעודד מנשה עובר בשנים האחרונות, יחס עם בת זוגו, עדן הראל, תהליך של התחזקות והתקרבות לדת אנחנו כבר יודעים, אבל הבוקר תפסנו את מנשה עושה צעד ממש משמעותי שמראה כמה הוא מחפש להיות יהודי כשר למהדרין.

אז אנחנו לא רוצים לתת לזה יותר משקל ממה שזה או לפרש את זה לא נכון, אז פשוט נספר לכם כי הבוקר הגיע מנשה לחנות של ישראל רויכר בבני ברק ורכש שני מכשירי סלולר "כשרים".

למקרה שאתם לא חזקים בענייני התורה והמצוות, נספר לכם שמדובר במכשירים סלולריים שעוברים אישור לשימוש בהשגחה של מועצת רבנים.

במכשירים האלה אין אינטרנט, אין וואטסאפ, רשתות חברתיות או הודעות, רק יכולת להוציא שיחה ולענות לשיחה (ממש כמו הטלכרט). מכשירים אלה נחשבים לפופולריים מאוד בקרב הקהילה החרדית שאינה רוצה להיחשף לתכנים "לא הולמים" ולתרבות המערבית. 

וילון אנשים
מתחזקים. עדן הראל ועודד מנשה | צילום: ערוץ 24

כידוע, עודד מנשה ועדן הראל החלו בתהליך של התקרבות לדת כבר לפני שנים והשניים שומרים שבת, הולכים לבית הכנסת, פעילים בקהילה בעיר בה הם מתגוררים, מסתובבים בלבוש צנוע ולאחרונה עודד אף חשף כי הוא לובש ציצית מתחת לבגדים.

אז אנחנו לא יודעים מה הצעד הזה אומר והאם שני מכשירי הטלפון האלו, שנקנו עבורו ועבור אשתו עדן, יהיו המכשירים הבלעדיים שישארו ברשותם, אבל אין ספק שמדובר בעוד צעד אחד קדימה לעבר ניתוק מהעולם החילוני, בו שניהם לקחו בעבר חלק פעיל ולקראת גן עדן. 

_OBJ