אם אתם לא מכירים את השם עדן פינס, אז חבל בשבילכם, כי מדובר באחת הכוכבות העולות בשנה החולפת. היא הספיקה לככב בקליפ של משה פרץ, "קרמלה", להשתתף בעונה החדשה של התכנית "איט גירלז" וכעת גם לספק לנו יופי של אייטם.

מקורבים לעדן מספרים כי היא הכירה לפני מספר שבועות את זוכה "מאסטר שף", טום אביב, כשהיא הגיעה לצילומי התכנית בה היא מככבת והצטלמה במסעדה בבעלותו של טום, "קוקו במבינו". מה שהתחיל כהכירות שטחית ביום צילומים הפך מהר מאוד למשהו אישי ורומנטי ומאז הם מבלים לא מעט יחד.

בוקר של צילומים, אני וראס של אינטיאס מתכוננים ל#הפקה_מחוץ_לכופסא של מגזין בופה @bufet_magazin_chef הולך להיות פרעות. @ofra_shimoni_gruop @ines_yanai @shahardabbah @aviad_furman

A post shared by Tom Aviv טום אביב (@tom_aviv) on

על פי מקורבים, בתקופה האחרונה פינס מבלה לא מעט במסעדה של אביב ואת סוף השבוע האחרון הם בילו יחד ולא נפרדו ז המזו. הקשר אמנם נמצא גם בתחילת הדרך והם לא מצהירים על כך שהם זוג, למרות שהם מתנהלים כך לכל דבר ועניין.

Looking back at it @zavierdeangelo

A post shared by Eden Fines עדן פינס (@edenfines) on

בימים אלה עדן ממשיכה לכבוש יעדים נוספים ועובדת במרץ על קריירת הדוגמנות שלה ואף קטפה קמפיינים חדשים לחברת "פיקס" ו"תמנון". האם נפרד ממנה בקרוב? לא ממש, וטוב שכך.

אביב, מזל טוב.

"אין תגובה".

פינס, מה קורה?

"אין תגובה".

 

Rolling with my @fixfixfixfix

A post shared by Eden Fines עדן פינס (@edenfines) on