זוכרים את היום בו דודו אהרון הציע נישואים לשיר רוזנבלום? בטח שזוכרים. זמן קצר לאחר שהזמר כרע ברך, למרות התנגדות משפחתו ומקורביו, אהרון ורוזנבלום פרסמו פוסטים ברשתות החברתיות ושיתפו את הנושא בכל פלטפורמה אפשרית.

הסוף בין אהרון לרוזנבלום כבר ידוע. זמן קצר לאחר שהתארסו השניים הודיעו על פרידה ואהרון המשיך הלאה לזוגיות עם נטלי לוי, דוגמנית בת 28 שכבשה את לבו במהרה ומנהלת מערכת יחסים עם אחד הזמרים המוכרים בארץ, הרחק מעין התקשורת. 

סובבים ומקורבים לשניים הופתעו לגלות בתקשורת שדודו הציע נישואים בדיסקרטיות מוחלטת לנטלי כבר בשבוע שעבר. בסביבתו של דודו טוענים בתוקף כי הפרטים לא נכונים והשניים לא התארסו מעולם. במקביל, חשוב לציין, שאף אחד ממנהליו של דודו ולא הוא או נטלי הכחישו את הנושא.

Wedding season ❤️

A post shared by Dudu Aharon (@duduaharon) on

אהרון, במידה שלא שמעתם, הוציא הבוקר שיר חדש שכתב והקדיש לבת זוגו והספקולציות סביב פרסום האירוסים טוענות כי לא במקרה השיר יצא בטיימינג הזה ויש סיכוי שמדובר בתרגיל יחסי ציבור שמטרתו לשחרר את השיר שעות ספורות אחרי פרסום ידיעה על האירוסים. השיר נשלח ממערך יחסי הציבור של דודו אהרון תחת הכותרת: "מאורס או לא, דודו אהרון מוציא שיר חדש".

מקורב לזמר מספר כי: "זה שטויות, הם לא מאורסים. אם הם היו מאורסים לא היה להם מה להסתיר, הייתה תמונה והם היו מתרגשים מזה ומאשרים. חכו ותראו שזה לא נכון".

בנוסף, על אף שאהרון ובת זוגו לא מגיבים לפרשה בעצמם, מקורבת ללוי הוסיפה כי: "הופתעתי לראות שהיא מאורסת. אנחנו חברות טובות וציפיתי לדעת כזה דבר. התקשרתי אליה מיד והיא אמרה שזה ממש לא נכון ושהם צוחקים מזה עכשיו ביחד".

ובכן, בגלל שאהרון נכווה כבר בעבר לאחר שהתארס וביטל חתונה, סביר להניח שהוא אכן ירצה לשמור לעצמו את הפרטים ולא לספר על כך. מה שכן, מקורבים לזוג משוכנעים כי אהרון לא שלף טבעת מעולם ומדובר בשמועות בלבד. מה אומרים? לא אומרים.

עופר מנחם, מנהל יחסי הציבור של דודו אהרון, מסר בתגובה:

"אינני מגיב על חייהם הפרטיים של האמנים אותם אני מייצג".

ויש לי אחת שעושה לי בלב מסיבות❤️ @natalie_levi

A post shared by Dudu Aharon (@duduaharon) on

שבת שלום♥️ #weekend

A post shared by Dudu Aharon (@duduaharon) on