לאחרונה אנחנו שומעים עוד ועוד סיפורים על הטרדות ותקיפות מיניות בחברה בכלל ובתעשיית הבידור בפרט. מצד אחד, אין ספק שמדובר בתופעה מבורכת שמעצימה נשים שעברו הטרדה ומעודדת אותן לדבר על מה שעברו, מצד שני, כנראה בתוך כל הסיפורים המכוערים האלה יש גם גברים שמרגישים מאוימים ומותקפים על התנהגותם. אחד מהם הוא בוקי נאה שהצליח לייצר דרמה סביבו בעקבות פוסט שהעלה לחשבון הפייסבוק שלו, עם קולגה, אשת יחסי הציבור יוספה ברק. 

כאמור, נאה העלה תמונה של השניים והוסיף: "זאת יוספה. יוספה ברק. היא תיהיה יועצת השיווק של הפרויקט החדש שלי שיתחיל במרץ 2018. טיול בן 5 ימים אל סיפורי הבלש שרלוק הולמס , ג'ק המרטש רוצח הזונות, הדנג'ן והמאורות האפלות של לונדון. (בישיבת העבודה הראשונה איתה אני יושב לצידה ואנחנו דנים על הניירת כי כשישבתי מולה לא הצלחתי להתרכז)".

יוספה ברק (צילום:  Photo by Flash90)
הפוסט שהעלה נאה | צילום: Photo by Flash90

עד כאן הכל טוב ויפה, אלא שהמשפט האחרון בפוסט שלו, לצד התמונה שהעלה עם ברק, משך לא מעט תשומת לב ועורר סערה  בקרב קבוצות של נשים ששיתפו את הדברים וכתבו ביקורת קשה על ההתבטאות של נאה: "איפה זה ממוקם? גובל במחמאה? גובל בזלזול? גובל בהחפצה? גובל בחוסר טעם?".

יוספה ברק (צילום:  Photo by Flash90)
תגובתה של יוספה ברק | צילום: Photo by Flash90

נאה לא התייחס למתקפה עליו, אולם ברק, לעומת זאת, החליטה להביע את דעתה בנושא ולענות לנשים המתלוננות והמבקרות כשכתבה: "בעקבות מתקפה סופר אלימה, של קבוצת הפייסבוק סופר גירל, על תמונתי עם בוקי נאה... בוקי נאה הוא חבר נפש. מותר לו להגיד לי הכל! אנחנו מתכתבים 90 פעמים ביום. הוא האיש הכי מכובד, מכבד, אציל נפש ואהוב. שברק יכה במי שמלעיז עליו. הרשע נצבע באסטרוגן ופרוגסטרון".

נאה, נכנסת לקלחת?

"זה אפילו לא שווה התייחסות".

ברק?

"הן החפיצו אותי ואנסו אותי להגדרות שלהן והן החליטו בשבילי ודיבררו אותי. הן משתוללות עליי. תכף הן יסכלו באבנים את מי שאני נמצאת ביחסים אינטימיים איתו ויגידו לו איך לדבר אליי".