לא משנה כמה זמן יעבור, לינור אברג'יל כנראה לנצח תחקק בזכרוננו כאותה אישה צעירה שאי שם ב-1998 לא רק זכתה בטקס מלכת היופי, אלא גם הביאה לנו תהילת עולם עם המקום הראשון בטקס מיס יוניברס, בימים בהם גל גדות רק חגגה בת מצווה והתלבטה איזה ג'נספורט לקנות לבית ספר.

אבל 20 שנה עברו חלפו, ובעוד ימים ספורים אברג'יל תחגוג כבר את יום הולדתה ה-38. האם זאת סיבה למסיבה? אתם יודעים שכן, ולרגל המאורע המשמח (שהוא לרוב באווירת "אני עוד לא בת 40, וגם זה משהו!"), הדוגמנית לשעבר ויוצרת/שחקנית בהווה הזמינה אמש (א') כ-40 בנות משפחה, חברות ומקורבות לביתה שבנתניה, שם היא ערכה ערב הפרשת חלה.

בין הנשים המרימות שהגיעו להרים ולשיר שירי הלל היו גם כמה כוכבות מעניינות במיוחד כמו לירן כוהנר (שמשחקת לצידה בהצגה), חברתה הטובה שביט ויזל, ליהיא גרינר ועוד, אך אם ציפיתם לערימות סלפי - יש לציין שלמעט שני הסרטונים הנ"ל שגרינר שיתפה עם עוקביה באינסטגרם, הערב כולו נסב סביב תפילות וברכות לבאות האירוע.

❤ ..

A post shared by Linor Abargil (@linorabargil) on

מי שהובילה את האירוע היא בתו של הרב קוק - הרבנית בת שבע קוק, שעמדה בציפיות והעבירה ערב מרגש לכל קבוצת הבנות שבאו להודות לה' על בואה של אברג'יל לעולם בשלהי 1980. ואל דאגה - כיאה לכל אירוע בנות טיפוסי אף אחת לא יצאה מהמקום רעבה, עם שולחן מלא מאכלים טעימים וגם שתייה שרק הוסיפה לאווירה השמחה והמרגשת. איך אומרים? שיהיה במזל.