אנחנו לא מכירים הרבה אנשים שממש אוהבים את העבודה שלהם (חוץ מאיתנו, כמובן), אבל אין ספק שנעמה קסרי היא אחת כזאת. איך אנחנו יודעים? בתור בעלת מכון לטיפולים אסתטיים וקוסמטיים, אפשר ממש לומר שהיא מייצגת את העסק שלה באופן אישי.

קסרי, שמנסה את מרבית הטיפולים המוצעים במכון שלה על עצמה, מאמינה בכך שכל אישה צריכה להשקיע בעצמה והיא ממשיכה להצהיר על כך פעם אחר פעם למרות כל מי שמנסה לצאת נגדה וכנגד הטיפולים הקוסמטיים שהיא עוברת בשנים האחרונות.

נעמה קסרי משתדרגת  (צילום: עדי אורני)
לא מפסיקה להפתיע. קסרי | צילום: עדי אורני

מאז שפרצה לחיינו בעונה הראשונה של תכנית הריאליטי "הישרדות" (בשנת 2007, אבל מי סופר), קסרי עברה לא מעט שינויים במראה החיצוני שלה, ולמרות שכבר ראינו אותה אחרי הזרקות, טיפולים, עיבוי של מה שצריך ושאר הפתעות - התמונות שפרסמה לאחרונה גרמו לנו לשפשף עיניים ולבדוק שוב אם אנחנו רואים טוב ואכן מדובר בקסרי.

נעמה קסרי משתדרגת  (צילום: עדי אורני)
תנו לוק על הלוק | צילום: עדי אורני

קסרי העלתה תמונות חדשות אחרי ששדרגה את התספורת שלה אצל מעצב השיער שגיא דהרי והתאפרה אצל נאור אפל ואין מה לומר, מדובר באחת ההופעות המרשימות של הכוכבת. מיותר לציין כי אנחנו לא מופתעים מההשקעה של קסרי בעצמה (ואפילו קצת מעריצים אותה), אבל לא יכולנו שלא לשתף אתכם בקסרי החדשה, מודל שנת תשע"ח. 

קסרי?

"לא משעמם איתי , איזה כיף לבעלי שהוא מתעורר מדי פעם עם אישה משודרגת".

נעמה קסרי משתדרגת (צילום: צילום פרטי)
שיפה ושונה תהא השנה | צילום: צילום פרטי
נעמה קסרי  (צילום:  Photo by Flash90)
פעם הייתי. קסרי | צילום: Photo by Flash90