בשורה טובה לשחקנית לוסי דוביניצי'ק: לאחר שצברה חובות בסכום של 170 אלף שקל ל"בנק פועלים" ולנושים נוספים, היא לא תוכר כפושטת רגל ותחזיר לנושים רק כ-20 אחוזים מכלל החוב, כלומר כ-34 אלף שקל בלבד.

דוביניצ'יק, שעברה בשנים האחרונות טלטלות אישיות קשות כולל פציעה בנפילה מקומה רביעית ואשפוז ממושך בבית החולים "איכילוב", יכולה בימים האחרונים לראות את האור בקצה המנהרה, לאחר שבשנים האחרונות היא צברה חובות כבדים והתקשתה להחזיר אותם לבנקים ולנושים שונים.

דוביניצי'יק, באמצעות עו"ד צבי וישנגרד, ניהלה משא ומתן כדי להסיר מעליה פשיטת הרגל עם עו"ד אילן שטיינוביץ, נציג "בנק פועלים". הבוקר, לשמחת השחקנית, אישר בית המשפט את ההסדר לפיו דוביניצי'ק לא תוכר כפושטת רגל ותחזיר, כאמור, כ-20 אחוזים מהחוב.

כזכור, לפני כשלושה חודשים שמה של השחקנית לוסי דובינצ'יק עלה לכותרות בנסיבות מצערות, לאחר שנודע כי נפלה מחלון דירתה שביפו והובהלה במצב קריטי למחלקת טיפול נמרץ בביה"ח "איכילוב". 

לוסי דובינצ'יק (צילום: instagram)
בשורות טובות. דובינצ'יק ובן זוגה | צילום: instagram

מאז הנפילה הקשה אושפזה דובינצ'יק והחלה תהליך שיקום ארוך. למרות הקשיים והאתגרים, לוסי הכירה את בן זוגה הנוכחי, חגי פוקס, שהיה בשיקום גם הוא. השניים התאהבו ואף התארסו לאחר שבוע היכרות בלבד וכולנו זכינו לראות תמונות וסרטונים מרגשים בהם לוסי ובן הזוג נראים מאושרים מתמיד.

_OBJ