בשבוע שעבר הראינו לכם את הלוק החדש של מורן מזור אחרי שזוכת "אייל גולן קורא לך" העלתה תמונה שאילצה אותנו לבדוק פעמיים שאכן מדובר בה והתגובות הנדהמות לא איחרו להגיע. ממש כמו עדי שילון בשעתה, גם מורן עברה תהליך מתוקשר של ירידה במשקל ושינוי סגנון לבוש ואורח חיים.

A post shared by Adi Shilon (@adishi) on

בשני המקרים ואחרי שהתרגלנו לחלוטין לראות אותן בלוק אחר, צצו לפתע תמונות חדשות שגרמו לנו לתהות האם יש כאן התערבות של כוח עליון ואנחנו לא מדברים על אלוהים, אלא על כזה שאפשר לקבוע אצלו תור ולהיכנס עם וודג' אחד ולצאת עם וודג' אחר.

Hello Summer ☀️ #welcome

A post shared by Moran Mazor (@moran_mazor) on

שילון אז סיפרה כי השינוי הקוסמטי היחידי שעשתה היה בשפתיים שלה ואילו מזור מספרת שאפילו את זה היא לא עשתה, אלא מודה לזוויות צילום, לחברת איקאה ולמה שלא תרצו כדי להסביר את העובדה שהיא נראית לגמרי אחרת בתמונות החדשות שלה. 


"לכל המפרגנים - תודה רבה זה הכי כיף לי בעולם", כתבה בפייסבוק שלה, "לכל השואלים 'איך פתאום?', אז לא פתאום בכלל אבל בשמחה אסביר איך. לא שיניתי מראה, שיניתי אורח חיים ובדיוק בשל כך החלטתי לדאוג לעצמי, לנפש שלי, לגוף שלי ולמוזיקה שלי". 

A post shared by Moran Mazor (@moran_mazor) on

"מזה 33 שנים שאני מחלקת את חיי בין עבודה על האלבום החדש לסקוואטים ופלאנקים", המשיכה, "אני שומרת על תזונה נכונה ובתוך מבול המחמאות הנעימות, יש קול אחד שאני מוכרחה להגיב אליו: זה ששואל או בטוח כי מעורבת כאן סכין המנתחים. אז לא. בחיי שלא. וגרוזינים לא נשבעים סתם. 


"בנות, תאורה נכונה (אצלי זו מנורה מאיקאה), ואיפור טוב עושים פלאים. הייתי אומרת לכן לנסות בעצמכן, אבל כולכן מכירות את הטריק. אז את המהפך החיצוני ראיתם. ופרגנתם, תודה. את המהפך הפנימי ניסיתי להסביר ומקווה שהבנתם. אני אוהבת את המראה הישן שלי ומתה על המראה החדש שלי. אני אוהבת את מי שהייתי ואוהבת את מי שאני".

אישה עצמאית היא אישה שעוברת תהליכים, החיים לא מפחידים אותה. אישה עצמאית היא לא חצופה או מרדנית- היא פשוט עומדת בפני עצמה. אישה עצמאית היא הרבה מעבר ליופי או חוכמה- היא סמכותית, אסרטיבית ונינוחה. היא יודעת לאן היא רוצה להגיע, והיא תגיע. תמיד. #מלכות_נולדו_לעצמאות . חג עצמאות שמח! ‎פרוייקט עצמאיות למען עצמאיות ביוזמת @itmag.co.il @iradolfin @pinkroom_zafon ‎ צילום @leorcasson ‎ איפור @lorensh86 @diormakeup ‎ שיער @yakir_benzaken @jump.fashion.israel @lecoqsportif_il @neweraisrael @jansportisrael @ioptic

A post shared by Moran Mazor (@moran_mazor) on

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם