האם מישהו מאיתנו זקוק להוכחות נוספות לכך שרותם סלע ואסי עזר הם צמד הכוכבים הכי אהובים בסביבה? כנראה שלא, והשניים ממשיכים לפרויקטים נוספים יחד - והפעם צילומים לקמפיין החדש של חברת האופנה קסטרו.

החצי המקצועי של סלע סירב להיפרד ממנה עם סיום העונה של "הכוכב הבא", והצטרף אליה ולשאר הפרזנטורים של הרשת - אביב אלוש, עומר דרור, סטטיק ובן אל - לסשן דוגמנות קיצי במיוחד.

ואם להודות, זה נראה רק טבעי, כשלעזר קשר מיוחד עם כל אחד מהמצולמים - אלוש וסלע מככבים בתכניתו "להיות איתה", והאחרונה גם מגישה איתו כידוע את "רק רוצים לרקוד" ו"הכוכב הבא לאירוויזיון" - בה סטטיק ובן אל מכהנים כשופטים. 

קסטרו (צילום: שוקה כהן)
סוואג. הפרזנטורים ועזר | צילום: שוקה כהן

אך מה עם דרור? אנחנו היינו מהמרים אולי על תפקיד בעונה הבאה של "להיות איתה". מאחר והוא גם מקורב לדר זוזובסקי, רק מתבקש שיתגלה כמאהב ישן-חדש של עדן/דניאלה, המנסה להציל אותה מהטירלול אליו נקלעה בסוף העונה האחרונה. אהבתם? כתבו לאסי עזר ומי יודע, אולי נזכה בתמלוגים.

קסטרו (צילום: שוקה כהן)
אחת, שתיים, שלוש - אנחנו שלישייה! עזר, סלע ואלוש | צילום: שוקה כהן

בינתיים, עזר נקרא לדגל הקסטרואי, ובניגוד לסלע - שענתה "לא, חד וחלק לא" כשנשאלה על ידינו האם היא מתכננת ילדים נוספים, עזר דווקא נשמע לגמרי בעניין.  

קסטרו (צילום: שוקה כהן)
כולם מסתכלים עליהם. בן אל וסטטיק | צילום: שוקה כהן

"אנחנו לא בכיוון כרגע עדיין, לצערי. אני הייתי שמח, אבל אלברט רק מתחיל את הקריירה שלו כאן, והוא רוצה להתבסס". 

 

Happy hanukah. The Jewish holiday that @albertescola loves the most. חג חנוכה שמח, מאלברט, אסי וגם דני שמופיעה בתמונה השניה כי היא מתביישת אז היא מתחבאת מאחורי הראשונה

A post shared by Assi Azar (@assiazar) on