עדן סבן אמנם רק בת 22, אבל הילדה הזו מצליחה להשאיר אותנו המומים בכל פעם מחדש: אחרי שיצאה מבית "האח הגדול" וגרפה לא מעט קמפיינים ואף הצליחה לשמור על מערכת היחסים עם אנדל - סבן שוברת שיא נוסף.

מותג האופנה והבישום "וויקטור את רולף" יצא עם קמפיין לבושם "בונבון" שעורר הדים רבים וסיקור רחב בעולם. הסיבה: במודעה נראית דוגמנית על עירומה, כשגופה מכוסה באיפור גוף של סרט קשירה כדוגמת הבקבוק, ובקבוק בושם גדול על מחלצותיה.

המותג החליט לעשות אדפטציה לקמפיין הבינלאומי בארץ והדיוטי פרי החליטו לפנות לשי מיקה, נטלי דדון, עדן סבן ותמר הרשקו להצטרף לקמפיין. ומה יצא לנו מזה? קיבלנו את התמונות הכי נועזות מבית היוצר של יוצאת "האח הגדול", עדן סבן, כשהיא עירומה לגמרי ועל גופה איפור גוף מושקע.

סבן, על פי הסובבים, הרגישה חופשי על סט הצילומים והבהירה כי למרות שהיא עכשיו הצטלמה לסדרת ילדים והולכת לכיוון הזה, עירום ממש לא מרתיע אותה מאחר שמדובר בעירום אומנותי. דדון, שהייתה גם היא על הסט, חשפה לראשונה את גופה שבועות ספורים אחרי שעברה ניתוח להוצאת השתלים וחזרה לחזה הטבעי שלה, בלי תוספות. כמה אנחנו עפים עליהן? מאוד! כדאי שתאמצו.

עדן סבן (צילום: עידו איז'ק )
גאים בה. נטלי דדון | צילום: עידו איז'ק
עדן סבן
מתרגשת?
עדן סבן
כמו שזה נראה, זה קטן על עדן
עדן סבן
יאס!