אנחנו לא יודעים כמה דירות שי מיקה עלולה לעבור בשנה הקרובה, אבל היא לגמרי בדרך לשבור שיאים: אחרי שדיווחנו לכם ששי עזבה את הדירה בה גרה עם שותפה ועברה לגור לבדה בבניין יוקרה (ושילמה על התענוג רק כ-6,000 ש"ח בחודש), שי נפרדה מכל הטוב הזה אחרי שבועות ספורים בלבד וקיבלה הצעה שלא ציפתה לה.

כפי שסיפרנו לכם בעבר, אדל בספלוב שמעה ששי מיקה עוזבת את הדירה בבניין היוקרתי ולפי דיווחים היא הציעה לה לעבור לגור אצלה עד שהיא תמצא משהו מתאים. אדל, שגרה באותו בניין מרשים, הרימה את הכפפה ופינתה חדר בדירתה לשי, וכל זה קרה מבלי שהיא ביקשה ממנה אפילו להשתתף איתה בשכירות. 

A post shared by Shaymika (@shaymika) on

עכשיו, חודשיים אחרי שנודע לנו כי השתיים גרות יחד, בסביבתה של בספלוב מספרים לנו ששי חזרה לארץ אחרי שהיא פינקה את אמא שלה בחופשה ארוכה בתאילנד על חשבונה, ארזה את חפציה ועזבה את הדירה של אדל. בנוסף, שי עזבה את הדירה לאחר שסיכמה עם אדל שתעבור אליה לתקופת זמן מוגבלת. סובבים מספרים כי אין משבר ביחסים ביניהן וכי הן נפרדו בחיוך וימשיכו להיות חברות טובות.

הסיפור ממש לא מסתיים כאן, להפך, הוא רק מתחיל: כששאלנו את שי מיקה לגבי עזיבת הדירה של אדל, היא סיפרה לנו שלמרות הדיווחים - היא מעולם לא גרה שם. שי טוענת שהן חברות כל כך קרובות שבסך הכל גרות קרוב אחת לשניה, אבל היא מעולם לא עברה לגור אצל בספלוב.

מיאו חתולות  @adelbespalov פורים שמח !!!!

A post shared by Shaymika (@shaymika) on

אם כל זה לא מספיק לכם, כשהעלנו את הידיעה לעמוד האינסטגרם שלנו, שי מיקה מיהרה להגיב לנו ודיברה על עצמה *בגוף שלישי* כשכתבה כך: "שי מיקה לא גרה בדירה של אדל מלכתחילה". אדל, לעומת זאת, הלכה על קו פחות ביזארי כשהגיבה לשי מיקה: "חחחחח זה פיפי!". בנות, מזל שהפרדתן כוחות.

אחרי חודשיים בלבד, שי מיקה עזבה את הדירה של אדל

A post shared by MakoCelebs (@makocelebs) on

יריב נתי, המייצג את אדל בספלוב, מסר בתגובה:

"שי ואדל חברות טובות מאוד שגרו יחד לתקופה קצרה. הן הגדירו מראש ששי תגור אצל אדל לתקופה קצרה ולכן עכשיו היא עוזבת, שי גם רוצה את הפרטיות שלה".

שי מיקה מסרה בתגובה:

"אני ואדל לא גרנו יחד מעולם. היינו שכנות באותו בניין פשוט לא יכולנו להיפרד אז זה היה נראה כאילו גרנו יחד".

A post shared by Shaymika (@shaymika) on

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם