אדל בספלוב כבר מזמן הפכה למישהי שמכירים בכל בית בישראל, כשלאט-לאט הפכה עצמה מיוצאת תוכנית ריאליטי, לכוכבת שמובילה תוכניות, קמפיינים ודעת קהל. בהתאם לסטטוס, השער החדש שלה במגזין "בלייזר" הצליח לייצר סביבה לא מעט עניין.

A post shared by  I T Girl  אדל בספלוב (@adelbespalov) on

בספלוב הצטלמה לתמונת שער פרובוקטיבית שמציגה אותה בעירום מלא (מתחת למעיל), כששתי ידיים אנונימיות מלטפות אותה, והעלתה את התמונה לאינסטגרם. לצד לא מעט תגובות מפרגנות, הצטברו באינסטה של אדל גם כמה תגובות קשות ומבקרות – הן על הצילום והן על ציטוט מתוך הראיון עם בספלוב: "אני עושה את הגבר שלי מלך העולם, כל מה שהוא מבקש זה מבחינתי 'אמן' ".

A post shared by Amir Yahel (@amiryahel) on

חלק מהגולשים ביקרו, כאמור, את ההחלטה להצטלם בעירום ושאלו את בספלוב אם בן זוגה ראה את התמונות ואישר אותן. בתגובה אחת נכתב: "אדל יקרה, מעניין שחבר שלך לא מסכים להצטלם עם בנים אבל בעירום בשמחה". בתגובות שביקרו את העירום בתמונה נכתב, בין השאר: "אדל את מושלמת אבל לפי דעתי זה יותר מדי חשוף".

A post shared by Amir Yahel (@amiryahel) on

בתגובות שהזדעזעו

מהציטוט של בספלוב נכתב: "מה זה כל מה שהגבר שלך עושה את אומרת אמן את מפגרת?" ו-"לא קראתי את הכתבה אבל לפי המשפט המצוטט, צורם לי מאוד. למה הגבר שלך הוא מלך העולם? את (על) השער של המגזין, נראית כמו שאת נראית, מצליחה כמו שאת מצליחה והגבר שלך הוא המלך? את המלכה יקירתי, משפט מתחת יש כתבה על פמיניזם... צורם לי קצת".