אחרי שפרצה לחיינו לפני כמה שנים כמתמודדת בתוכנית הריאליטי "המירוץ למיליון", אדל בספלוב, כוכבת "איט גירלז", מצטרפת לערוץ הילדים. בספלוב תגיש פינה יומית בתוכנית האירוח היומית של ערוץ הילדים, "הכל טום", בהנחיית טום באום.

רגע לפני שעולה העונה השלישית של "איט גירלז" ב-HOT בידור ישראלי, תצטרף בספלוב לערוץ הילדים ותהפוך באופן רשמי לכוכבת ילדים. כרגע מדובר בפינה קבועה בתכנית, אך בעתיד זה יכול להתפתח גם למשבצות מרכזיות יותר בערוץ.

A post shared by אדל בספלוב (@adelbespalov) on

מקורבים מוסרים שבספלוב ניהלה מגעים זמן רב עם ערוץ הילדים ורק לאחרונה הבשילו התנאים. הדבר עתיד לצאת לפועל החל מהשבוע הקרוב כשבספלוב תתייצב באופן קבוע לצילומי הפינה החדשה.

אחרי שסיימה את דרכה במירוץ למיליון, בספלוב לקחה פסק זמן מאור הזרקורים במשך תקופה ארוכה, מרגע שחזרה היא קוטפת קמפיין אחר קמפיין, כיכבה במספר תוכניות טלוויזיה, מגיעה לאירועים מתוקשרים, מטפחת זוגיות נוצצת ומסקרנת ובקרוב, כאמור, תשאיר את חותמה באופן רשמי גם על עולם הילדים.

מיריב נתי המייצג את בספלוב נמסר:


"הפרטים נכונים ואנחנו מלאים גאווה. אני חושב שאדל, שלא מזמן גם תרמה מח עצם, היא אדם עם ערכים, אמות מידה והמון כישרון שמתאימה לערכי הערוץ ואין לי ספק שזה הערוץ המתאים עבורה. דחינו לא מעט הצעות ואנו מברכים על הבית החדש והראוי הזה".

New morning ⭐️ new collection by me @look_like_israel

A post shared by אדל בספלוב (@adelbespalov) on

adel collection החנות שלנו נמצאת ברחוב אילת 48 תל אביב או באתר האינטרנט שלנו @look_like_israel

A post shared by אדל בספלוב (@adelbespalov) on