עוד לא נרגענו מהפעם הקודמת שזה קרה והנה זה קרה שוב. עמרי בן נתן וקסניה טרנטול שוב נפגשו באירוע השקה, הפעם כשהם מודעים היטב לכך שהסובבים מחכים ומצפים לראות אותם מתאחדים. 

לפני כמה ימים זה קרה ביום ההולדת של דודו כהן, אבל גם הפעם כשהשניים ידעו שהם הולכים להיפגש בהשקה של חנות הבגדים החדשה "VIBE" בדיזינגוף שבתל אביב, הם נראו מיודדים ועם אנרגיות טובות בחברת כל שאר הסלבס. מה שכן, בגלל שהפעם האירוע היה מתוקשר ומצולם הם הרגישו פחות נוח בסיטואציה ואין ספק שזה הורגש.

וויב
בשמלה ורודה ובלי צמות. קסניה טרנטול | צילום: אביב חופי

טרנטול מיהרה לקחת צעד אחורה ולהתרחק מההמולה ובן נתן החליט לקחת את תפקיד המבוגר האחראי ולהסביר אחת ולתמיד האם השניים מבשלים קאמבק.

וויב
לקח את תפקיד המבוגר האחראי. בן נתן | צילום: אביב חופי

"מדובר בצירוף מקרים קטן", הסביר בן נתן, "בו הכלבה נמצאת אצלי בבית השבוע וגם היה את יום ההולדת של דודו כהן מעפולה שברור שגם אני וגם קסניה נבוא אליו - כי שנינו חברים טובים שלו. מעבר לזה גם אני וגם קסניה נמצאים בידידות טובה, את החבילה פירקנו אבל לא רבנו ואנחנו לא נמצאים במלחמות, אני מאוד אוהב את הבנאדם שהיא".

בן נתן המשיך לעשות סדר בדברים: "הדבר האחרון שאני רוצה זה להיכנס איתה לתככים ומזימות, עם כל הקושי של הפרידה שמרנו על מערכת יחסים נפלאה. אנחנו לא יחד אבל גם לא במלחמה ואני ממליץ על זה בחום לכל הזוגות. לנסות לשמור על זה בצורה של כבוד ופרגון גם כשלא ביחד, כמה שקשה וכמה שיש אגו".

וויב
שלום לך. בת חן סבג | צילום: אביב חופי
וויב
גירל פאוור. קסניה טרנטול, רות אסרסאי ורונה-לי שמעון | צילום: אביב חופי
עמרי בן נתן
אחוות גברים. עמרי בן נתן, המעצב אדם חוסרבי ושי כהן דבי | צילום: אביב חופי
וויב
התגעגענו. מייקל לואיס | צילום: אביב חופי