עדן שבתאי פרצה למיינסטרים בישראל רק לאחרונה בתוכנית "רק רוצים לרקוד", אבל מעבר לים היא כבר שם גדול ומצרך מבוקש עבור לא מעט זמרים בינלאומיים. בשנת 2010 עברה שבתאי ללוס אנג'לס, השתתפה בגראמי, ברוקדים עם כוכבים, אקס פקטור, אמריקן איידול ובמקביל גם החלה לעבוד עם האמנים המובילים בתעשייה, ביניהם, אנריקה איגלסיאס, דמי לובאטו, אריאנה גרנדה, כריס בראון ועוד רבים אחרים.

בראיון ששודר בתוכנית "אנשים", שבתאי סיפרה על הקושי במעבר ללוס אנג'לס וגם הבהירה שדווקא לעבוד עם ביונסה זה משהו שפחות עושה לה את זה. "תמיד אמרו לי שאל.איי זה המקום להצליח בתור רקדנית, הכל נמצא שם", נזכרת שבתאי.

לא היה רגע שאמרת שאת אורזת וחוזרת לארץ?

"שנה הראשונה כל יום רציתי לחזור לארץ, הייתי הולכת לאודישן אחרי אודישן ובוכה בוכה בוכה בוכה. היום אני פחות בוכה כי מרגישה שבכיתי בשביל כל החיים שלי. לקח לי זמן לחיות בשלום עם זה שעזבתי את הארץ שלי, את המשפחה שלי, את החברים שלי, את השפה שלי ולהיות בסדר עם זה".

דמיינת שתגיעי לאן שתגיעי?

"לא כזה רחוק. לא ככה. אם לפני עשר שנים ההית אומרת לאן שאני אגיע לאן שהגעתי, אפילו לפני חמש שנים, לא הייתי מאמינה והיום ברור לי שזה כלום לעומת מה שאני מסוגלת ויכולה. יש לי עוד כל כך הרבה מה להשיג, ומה שעשיתי  עד היום זה בסדר"

גם אם תעשי כוריאוגרפיות לביונסה את לא תהיי שקטה.

"לא, וזה גם לא הגול שלי אגב. אני מאוד מכבדת אותה, היא מדהימה אבל היא לא בטופ שלי של לעשות כוריאוגרפיה. ישנאו אותי עכשיו אחרי שאמרתי את זה?".

עדן שבתאי (צילום: אור-לי בן שושן)
ישנאו אותי עכשיו? - עדן שבתאי | צילום: אור-לי בן שושן
ביונסה בסופרבול (צילום: Christopher Polk, GettyImages IL)
יש לאן לשאוף - ביונסה | צילום: Christopher Polk, GettyImages IL