יממה אחרי ההופעה הזוגית בטקס פרסי הטלוויזיה, שם זכתה בשני פרסים נחשקים על משחקה ב"בתולות" ו"ויקי ואני", מגי אזרזר לא נחה לרגע והגיעה לשבוע האופנה בתל אביב שנפתח אמש (שבת).

הכוכבת לקחה חלק בערב הגאלה החגיגי של שבוע האופנה תל אביב, שנפתח במחווה לחברת התכשיטים פנדורה, וחשפה כמה סודות מחיי הזוגיות שלה ושל קותי סבג.

כזכור, אזרזר (31) וסבג (35) מטפחים זוגיות יציבה כבר תקופה ארוכה ואף מתגוררים ביחד, אך מעולם לא הגיעו לאירוע מתוקשר ביחד, שכן השניים מתחמקים מלהיראות יחד תחת אור הזרקורים. 

כשהשחקנית, המככבת היום ב"יש לה את זה", נשאלה על ההחלטה להוציא את הזוגיות מהארון הסבירה, אמרה: "זאת חוויה שלכם שהסתרנו, כל מי שחבר שלי יודע ומכיר. אנחנו פשוט לא הגענו לאירועים, אבל קותי הרגיש צורך לבוא ולהיות בטקס".

מגי אזרזר (צילום: אביב חופי)
קותי סבג ומגי אזרזר, מרץ 2018 | צילום: אביב חופי

יותר מכך, אזרזר מסבירה את הזכייה בכך ש"קותי היה הקמע שלה", ולא סתם - לדבריה מדובר בבן זוג מפנק במיוחד: "כל פעם שאני חוזרת מהתיאטרון מחכה לי ארוחת ערב".

אז יש סיכוי שנראה אותו ב"מאסטר שף"?

"אין צורך להגזים, הוא המאסטר שף שלי". 

מגי אזרזר, קותי סבג (צילום: צילום מסך)
צמודים חזק. סבג ואזרזר | צילום: צילום מסך

בין שלל האורחות בערב הנוצץ, הייתה גם זוכת "הכוכב הבא", נטע ברזילי, שעוד מתרגלת לאירועי השטיח האדום וכל תשומת הלב. כשנשאלה לגבי הגבר שהיא מחפשת, ענתה במבוכה ומתיקות, "מישהו שיסדר לי את האינטרנט, הוא כל הזמן מתקלקל לי".