איך אמרנו ב-2008? סחים – הם בכל מקום. לפעמים הם אפילו מפורסמים. הדיון עצמו כבר איבד כל צל של עניין. לאף אחד בשנת תשע"ח לא באמת אכפת אם קוראים לו סחי, אבל המושג עדיין קיים. הוא פשוט לא מתאר רק אנשים שנמנעים משתיית אלכוהול או שימוש בסמים.

הסלב הסחי, בהתאם, הוא ילד טוב. הוא נחמד למשפחה ונחמד למעריצים; הוא יודע לבלות, אבל במידה. הוא נוסע לחופשות, אבל הן בדרך כלל בארץ, והוא מעביר אותן בטיולים כי אין כמו להכיר את ישראל דרך הרגליים. הוא מפרסם פוסטים בהם הוא מאחל לעוקבים 'שבת שלום', ועושה את זה בדרך כלל מסניף של "קפה קפה". לכן כשאנחנו אומרים שהסלבס הבאים סחים זה נאמר באהבה גדולה. צרות עין תחפשו באתרים אחרים.

יעל בר זוהר וגיא זו-ארץ

זוג שהוא הרבה יותר מסך כל חלקיו. הם חיים במושב בשרון, נראים בריאים ומאושרים בקטע מעצבן כמעט, ומשתתפים (ביחד, אלא מה) בהצגה שמכריחה אותם להתלבש ככה:

יעל בר זוהר וגיא זוארץ (יח``צ: יחסי ציבור)
בר זוהר וזו-ארץ בהצגה "פעם בשנה" | יח``צ: יחסי ציבור

מה עוד צריך בחיים? אם יום אחד נגלה שהשניים האלה היו מעורבים בשערוריה, זה ישבור לנו את הלב, אבל גם את הלסת – כי היא תיפול לרצפה מרוב הפתעה ולא נוכל להרים אותה יותר לעולם.

בחזרות עם בעלי היפה ב״ פעם בשנה״ עולים לבמה בחמישי איזו התרגשות!!!!!בואו לראות אותנו #lararosnovskyhttp://www.pashbar.co.il/show.php?id=5187

A post shared by Yael Bar Zohar Zu-Aretz (@yaelbarzohar) on

ט״ו בשבט הגיע חג לאילנות!!יש לנו ארץ מהממת. שבת שלום

A post shared by Guy Zu-Aretz (@guyzu_aretz) on

רוני דלומי

אלוהים, כמה אנחנו רוצים להיות חברים של רוני דלומי. כמה. כשהיא לא ממיסה לנו את הלב בתמונות משותפות עם בן זוגה, אלון ויסמן, היא תמיד אופה או מפרגנת לחברים או עושה פרצופים משוגעים עם קולגות מאחורי הקלעים. מה זה צריך להביע, כל החמידות הזאת? החטא הכי חמור שאנחנו יכולים לדמיין את רוני דלומי עושה זה לצאת בטעות עם מוצר שהיא לא שילמה עליו בסופר. וגם אז, בתרחיש שדמיינו היא חוזרת, משלמת עליו ועוד מודה לקופאית.

יום שישי את יודעת יש בעיר מסיבה #חייםשליאלוןויסמן

A post shared by Ronidaloomi (@ronidaloomi) on

כמה יפההה הצפון כמההההה אלון החיים שלי על הצילום #חייםשליאלוןויסמן

A post shared by Ronidaloomi (@ronidaloomi) on

מיכל אנסקי

אל תראו את מיכל אנסקי כשפית, מסעדנית ואשת עסקים – יש לה גם המון תחביבים בריאים, שמצטלמים מעולה לאינסטגרם. היא מתאמנת בחדר כושר משהו כמו 30 פעמים בשבוע, מתנסה באמנויות לחימה ויוצאת לחופשות באינספור חופים ציוריים מסביב לעולם. וחשוב מכל: היא ממש, אבל ממש בקטע של פסטיבל המידברן, ובאמת שלא דרושה שום הוכחה נוספת.

שבת שלום

A post shared by Michal Ansky (@michalansky) on

A post shared by Michal Ansky (@michalansky) on

A post shared by Michal Ansky (@michalansky) on

אורנה דנינו

האישה שההגדרה שלה לקינק זה לסדר את קו הגרביון. האישה שאוהבת להעמיד סיר ממולאים למשפחתה כמעט כמו שהיא אוהבת לעשות סלפיז במעליות. האישה שנכנסה ללב של כולנו בעונה האחרונה של "האח הגדול" בדיוק משום שהיא בדיוק כמונו - נטולת גינוני סלב, רגילה ונחמדה. זוכרים ש"טוב להודות לשם" היה להיט גדול? איזו תקופה יפה.

אני רוצה לנצל את הבמה הזאת ולפרגן בחזרה לכל הנשים המקסימות והמדהימות שפוגשות אותי ומרעיפות עלי כל כך הרבה אהבה ופירגון. הלוואי שיכולתי להחזיר לכן מעט מזה. אוהבת המון ומעריכה ברכת שבת שלום ומבורכת ⚘ #lastnight #lady #red #love #you #nofilter שיער האחד והיחיד: @aviazulayboutique שמלה: @galita

A post shared by אורנה דנינו - Orna Danino (@ornadanino) on

A post shared by אורנה דנינו - Orna Danino (@ornadanino) on

דן רושנסקי

אנחנו דוגלים בשוויון מגדרי, לכן חשוב לנו לציין גם את פועלם של הסלבס הגברים בתחום הסחיוּת. אבל גם אם היינו גדולי המיזוגנים, עדיין היינו מחויבים לציין פה את דן רושנסקי  - אדם נחמד עד דמעות, שנכנס גם הוא לבית "האח" ויצא כשהוא מועמד ודאי לבית הסח. אוקיי, משחק מילים מאולץ מדי, אבל קאם און: הוא מטייל ללא הרף, הוא מתנדב, הוא גולש והשתתף השנה בטקס הנישואים של זוג גייז. יותר נחמד מזה – אין.

A post shared by Dan Rushansky דן רושנסקי (@danrushansky) on

A post shared by Dan Rushansky דן רושנסקי (@danrushansky) on

A post shared by Dan Rushansky דן רושנסקי (@danrushansky) on

שיר מורנו

אל תגידו לנו "אבל היא היתה בהריון", כי זה לא תירוץ לכלום. אם היו מחליטים לתרגם את המילה wholesome לעברית (משהו בין בריא לתמים), היו פשוט אומרים 'שיר מורנו'. היא אוהבת לבלות, אבל באיזי. אוהבת לעבוד, אבל במידה ובאיזון. אנחנו לא יודעים בטוחים מה תרם לזה יותר, התפקיד ב"שבט צוצלת" או הוייב הכללי שאנחנו מקבלים ממנה, אבל יש לנו תחושה שמורנו היתה בתנועת נוער, ובתפקיד בכיר. רשג"דית ומעלה.

A post shared by Shir Moreno (@shir_moreno) on

עדיין תקועה ביומולדת של שנה שעברה (גם עם אותה הבעה) !!! בכל זאת... הייתה לי שנה כל כך מיוחדת! כל שנשאר לי להגיד, זה פשוט-תודה!!!! תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה ושוב פעם....תודה!!!! #אמא_של_גולי #אסירת_תודה #יומולדת27 #לא נתפס #משפחה_וחברים_זה_החיים

A post shared by Shir Moreno (@shir_moreno) on

יעל גולדמן

קשה להאשים את יעל גודלמן. אלוהים נתן לה פנים של מלאך, גוף של מלאך שני ואופי של מלאך שלישי. פלא שהיא יצאה האישה הכי נעימה לבריות? לא פלא בכלל. ברבע השעה בשבוע בה היא לא מתעמלת, גודלמן מבלה עם המשפחה והחברים, משרבבת שפתיים ומפרגנת למדינה בשלל תמונות פטריוטיות. אנחנו רוצים להיות היא כפי שמעולם לא רצינו להיות מישהו.

היה אדיר #עצמאותשמח

A post shared by Yael Goldman יעל גולדמן (@yaelgoldmanpfeffer) on

A post shared by Yael Goldmanיעל גולדמן (@yaelgoldmanpfeffer) on

A post shared by Yael Goldman יעל גולדמן (@yaelgoldmanpfeffer) on