מרגיש לנו שבעונה הנוכחית של "האח הגדול" יש רובדי עומק שלא היו באף אחת מהעונות שלפני. זה התחיל עם התנועה הקבועה שהדייר שם ברדוגו עושה עם הידיים שלו שלקוחה מסצינת ההיפ-הופ והמשיך אמש עם תנועת ידיים מעניינת במיוחד שעשתה שני גולדשטיין במהלך שיחה.

גולדשטיין ישבה עם דיירי ובכתה על הקושי העצום שהיא חווה, כשבמהלך השיחה היא שמה את הידיים על הפנים. אלא שבזמן שעשתה זאת, היא לא השאירה אותן סגורות כמצופה, אלא פתחה את האצבעות וחשפה את עיניה.


אם תהיתם מה הביג דיל, אז מדובר בתנועה שלקוחה מברכת הכהנים. זו ברכה המופיעה בתורה בספר במדבר במסגרת ציווי על הכהנים לברך את בני ישראל כאשר הברכה מורכבת משלושה פסוקים ועל כן נקראת גם "ברכה משולשת".

"כל העולם שאני חיה בו הוא שקר" (צילום: מתוך האח הגדול 8 , שידורי קשת)
מסמנת לאדם קרוב או תנועה רנדומלית? גולדשטיין | צילום: מתוך האח הגדול 8 , שידורי קשת

עוד לא חלפו 24 שעות מאז שידור הפרק וכבר ברשת נכתבו לא מעט תאוריות קונספירציה, כשהבולטת מביניהן היא שגולדשטיין מסמנת לאדם מחוץ לבית, חבר קרוב מאד ששם משפחתו הוא כהן. לפי התיאוריה, גולדשטיין וחברה קבעו שכשהיא תרגיש שהיא לא יכולה יותר, היא תאותת לו באמצעות התנועה הזו.

איך הכל קשור להכל? כדאי שתדעו שגם במהלך אמירת הפסוקים, ידי הכהנים פרושות לפנים כנגד הכתפיים ואצבעות הידיים מתוות סימן מיוחד. האם גם אצבעותיה של שני מתוות סימן מיוחד? המשך יבוא.

איך הגיבה שני לווידוי של תאלין? (צילום: מתוך האח הגדול 8 , שידורי קשת)
זה קצת קריפי, אנחנו מודים | צילום: מתוך האח הגדול 8 , שידורי קשת

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם