אנחנו לא יודעים מה איתכם, אבל אנחנו עדיין לא התאוששנו מחגיגות החתונה של יוצאת "האח הגדול", נופר מור, שנמצאת בחודש השלישי להריונה הראשון וצעדה אמש יחד עם בן זוגה בחודשים האחרונים אל עבר החופה מול קהל של כ-500 חברים וקרובים שבאו להתרגש איתם ולחגוג עד השעות הקטנות של הלילה. 

כזכור, מור והחתן, רון ברבי, איש העסקים ובעל רשת הגלידריות "ג'לטו פקטורי", יוצאים למעלה מחצי שנה, אך כבר מההתחלה היה ברור לשניים שזה זה והקשר הולך למקום רציני, מה שהוכיח את עצמו אתמול כנכון. 

 

נופר מור (צילום: צ'ינו פפראצי)
מרגשים אותנו. מור וברבי | צילום: צ'ינו פפראצי

מור, בשמלת כלה לבנה, נראתה זוהרת ושמחה וחגגה עם שלל חבריה מהביצה שהגיעו לפרגן וביניהם "האח הגדול" יורם זק, קורין גדעון (שגם מגיעה לעסק של מור כלקוחה מן המניין) ואפילו החברה הטובה ליהיא גרינר, שהגיעה עם בן הזוג.

נופר מור (צילום: צ'ינו פפראצי)
הלוק שקבר. עינב בובליל ובן זוגה | צילום: צ'ינו פפראצי

מעבר לאיחוד המרגש של חלק מדיירי "האח הגדול", יש פרט אחד שגרם לנו להתרגש אפילו יותר. במהלך החופה ליהיא לא הפסיקה לבכות (וזה לא בגלל צרבת שהיא קיבלה בעיצומו של הריון), כי מתברר שהיא זו שהכירה בין נופר לבין רון.

אמנם בבית האח הן רבו לא מעט, אבל גרינר ומור חברות כבר תקופה ארוכה ובמהלך הבילויים המשותפים שלהם יצא שמור בילתה לא מעט עם ברבי ושאר החברים של ליהיא. רון הוא אחד מהחברים הטובים של בן זוגה של ליהיא והם אלה שהכירו בין השניים.

הקשר בין מור וברבי התחיל כידודותי בלבד. כשמור הכירה את ברבי היא עוד הייתה בשיאה של מערכת יחסים אחרת, אבל ברגע שהיא חזרה לשוק הרווקות הלוהטות, החיבור בין השניים עבר מיד לגזרה הרומנטית בעידודה של גרינר ואת הסוף אתם כבר יודעים. רק בשמחות!

נופר מור (צילום: צ'ינו פפראצי)
השדכנית! ליהיא גרינר | צילום: צ'ינו פפראצי
נופר מור (צילום: צ'ינו פפראצי)
מקום בגן עדן | צילום: צ'ינו פפראצי
נופר מור (צילום: צ'ינו פפראצי)
מחכים לימים שעוד יבואו | צילום: צ'ינו פפראצי